Кондиціонування та вентиляція виробництва

Вентиляції у виробничих приміщеннях приділяється найпильніша увага, так як наявність і ефективна робота таких систем дозволяє вирішити одночасно кілька завдань. За їх допомогою можна забезпечити повноцінну циркуляцію повітря, приплив кисню в належному обсязі, завдяки чому умови перебування в приміщенні стають більш комфортними. Одночасно виводяться назовні забруднення і шкідливі домішки, що, безумовно, позначається на продуктивності в цілому.

Проектування і монтаж систем вентиляції та кондиціонування в умовах виробництва

Планування і монтаж окремих компонентів повітрообміну має на увазі дотримання послідовності певних етапів:

  • Складає технічну документацію з подальшим затвердженням.
  • Проектування, в рамках якого здійснюються аеродинамічні розрахунки обраної системи. Таким чином підбирається відповідний розмір повітропроводів і потужність обладнання, тип управління, можливе додаткове оснащення та ін.
  • Закупівля і перевезення придбаного обладнання на об’єкт – на даній стадії потрібне узгодження з замовником.
  • Монтаж – один з найбільш відповідальних етапів, який слід довірити виключно фахівцям з високою кваліфікацією.
  • Пусконалагоджувальні роботи, що забезпечують приведення системи повітропроводів до належного вигляду, так як від цього безпосередньо залежать проектні потужності.

Встановлена таким чином повітрообміном система в приміщеннях промислового призначення повинна відповідати призначенню, в іншому випадку мікроклімат на підприємстві буде негативно позначатися на самопочутті співробітників.

промислові дахові кондиціонери

Види обладнання для вентиляції та кондиціонування на виробництві

В различных производственных помещениях використовуються системи кондиціонування і вентиляції, вибрані в залежності від напрямку діяльності та параметрів установки, її здатності забезпечити належні умови для комфортної роботи.

Дахові кондиціонери

Обладнання такого типу призначене для установки на дахах будівель. За допомогою руфтопів  можна забезпечити повноцінну подачу атмосферного повітря в приміщення виробничого призначення.

Рекомендоване обладнання

VRF-системи

Таке рішення стає актуальним в тому випадку, коли мова йде про необхідність кондиціонування приміщень великої площі. Мультизональні системи кондиціонування представлені розгалуженою конструкцією, довжина комунікацій якої в цілому становить до 60 метрів.

Чилер-фанкойл

Випарник і кілька фанкойлів – саме так традиційно виглядає така система кондиціонування звана чилер-фанкойл. Кількість внутрішніх блоків при цьому безпосередньо залежить від потужності чилера. Примітно, що між окремими блоками цієї єдиної системи відстань може досягати декількох сотень метрів, а тому такий варіант ідеально підійде для найбільших виробництв.

Припливно-витяжні установки з рекуперацією

Така система кондиціонування вважається багатофункціональної, так як складається з декількох секцій, для них зазвичай відводиться спеціальне приміщення, або установка їх зовсім здійснюється за межами будівлі. Використання промислової припливно-витяжної установки з кондиціонуванням є доступним на стадії проектування будівлі. Принцип роботи її досить простий, крім вентиляції така установка дозволяє очистити повітря надходить ззовні, зберігаючи необхідну його температуру завдяки рекуператору тепла.

Підбір обладнання для вентиляції та кондиціонування для заводу, цеху, фабрики

Для того щоб правильно розрахувати і підібрати відповідне обладнання, слід звернутися до фахівців компанії Альянс Ейр, здатним надати необхідні консультації і не тільки відповісти на будь-які питання, але і підібрати вентиляційні системи потрібного типу в залежності від призначення виробничого приміщення.

Наші фахівці можуть допомогти підібрати обладнання за Вашим проектом: