Бренди Alliance Air

вентиляція | кондиціонування | холодопостачання | теплові насоси
IQvent - виробник компактних вентиляційних установок
Berliner - Бренди
Thermocold - виробник теплових насосів
Roccheggiani - виробник припливно-витяжних установок
klimagiel - виробник повітроводів з тканини
pioneer - виробник кондиціонерів
logo maxa - Бренди
 • null

  Контроль якості

  Строгість, ефективність, максимальна надійність. Чесноти, закладені в ДНК Roccheggiani. Професіоналізм, що відзначений сертифікатом в 1996 році Системою Менеджменту Якості UNI EN ISO 9001, до якого в 2014 році був доданий від охорони навколишнього середовища UNI EN ISO 14001. Численні сертифікати від Інститут Йордан, VKF-К, ГОСТ, Achilles JQS.

 • null

  Інновації

  Технологічність рішень і постійне вдосконалення технологій – один з критеріїв успіху компанії. Roccheggiani приділяє значну увагу якості продукції та інноваційності технологій, які покликані захищати природу і працювати на благо людини.

 • null

  Технічна підтримка

  Співробітники компанії – високопрофесійні інженери, розробники і менеджери, завжди готові надати консультацію в найкоротші терміни і запропонувати ефективне і просте рішення питання.

Roccheggiani - виробник припливно-витяжних установок

Цілеспрямованість, інтуїція і постійний пошук якості – принципи компанії. Більш ніж піввікова історія, маленькі і великі успіхи сформували стратегію розвитку і зміцнили позиції на ринку. На сьогоднішній день, компанія завоювала стійкі позиції і стала повноправним лідером у виробництві кліматичного обладнання. Перелік продукції широкий і різноманітний, що говорить про професійну компетентність співробітників заводу і високою клієнтоорієнтованості.

У Roccheggiani, завжди уважно ставляться до подій на ринку, і делікатно балансують між попитом і пропозицією, інвестують в людський капітал і технологічні дослідження. Мета полягає в тому, щоб реалізувати більше і більше інноваційних продуктів і якісно розвивати їх. Компанія має сучасні лінії профілювання, витяжки, штампування, перфорації, обробка та пресування роботів, лазерної зварюванні і різанні, високої автоматизації виробничих процесів і автоматизованих складів, узгоджені з передової інтегрованою системою менеджменту. Ці особливості, разом зі службою технічної підтримки та інформації, що надаються клієнту, мають безумовний успіх Roccheggiani і підкреслюють впізнаваність бренду в Італії і в світі.

Roccheggiani була першою компанією в Італії, яка почала конструювати, розвивати і виробляти холодні балки. Продукція запатентована і забезпечує найкращі результати, за показниками енергоефективності, сертифікованими Università Politecnica delle Marche.

Серйозність, надійність і якість є цінностями, які є спадщина і історію понад п’ятдесят років діяльності Roccheggiani, що надихає роботу в найближчому майбутньому.

Ми постійно працюємо для того, щоб реалізувати технологічні рішення обробки повітря в системах кондиціонування повітря.

Шлях, де будь-яке нововведення стає новою відправною точкою для пошуку максимальних показників енергетичної ефективності, зручності і комфорту усередині будівель.

сайт виробника: www.roccheggiani.it

IQvent - виробник компактних вентиляційних установок

Компанія IQvent молода та інноваційна компанія, що представляє на ринку різні інноваційні рішення в сфері кліматизації, холодильного обладнання, була створена на стику двох галузей промисловості розробка і виготовлення промислового холодильного обладнання та виробником кліматичної техніки.
Продукти які ми об’єднали під торговою маркою IQvent в першу чергу це інженерна думка втілена в метал. Область застосування наших виробів варіюється від газовидобутку і кліматизації до кріомедицини.
Розробляючи і впроваджуючи нові продукти ми застосовуємо компоненти і комплектуючі провідних світових виробників. Всі наші вироби орієнтовані на європейського споживача що в свою чергу має на увазі дотримання всіх жорстких вимог і норм по екологічності продуктів і їх енергоефективності.

сайт виробника: www.iqvent.pl

 • null

  ТМ IQvent

  Компанія IQvent молода та інноваційна компанія, що представляє на ринку різні інноваційні рішення в сфері кліматизації

 • null

  Область застосування

  Область застосування наших виробів варіюється від газовидобутку і кліматизації до кріомедицини.

 • null

  Універсальні

  Всі наші вироби орієнтовані на європейського споживача що в свою чергу має на увазі дотримання всіх жорстких вимог і норм по екологічності продуктів і їх енергоефективності.

 • null

  350 сервісних центрів

  Щоб забезпечити швидку і ефективну допомогу

 • null

  Високоякісні компоненти

  Високоякісні компоненти і технології високого рівня

 • null

  Кваліфікований персонал

  Ми з гордістю можемо сказати, що в нашій команді досвідчені і кваліфіковані інженери.

maxa - виробник фанкойлів

Наша компанія була заснована в 1992 році і з 1996 року займається екологічною комфортності, проектування і розподілу продуктів для кондиціонування повітря. Очолюваний Ferroli Лучано і за допомогою своїх трьох синів, ми зараз активно корпорацією, створеної, починаючи з 2005 року, в 92.000 квадратних метрів ввласності будівлю. з наших перших кроків в конкурентному ринку, ми вНині в італійській території з більш ніж 40 агентств і в 34 країнах по всьому світу, більше 350 сервісних центрів, щоб забезпечити швидку і ефективну допомогу. ми пишаємося тим,. є один з найширшого діапазону і висока якість продукції по всьому світу, особливо завдяки нашим постійним досліджень та інновацій, так як введення нових продуктів Ваш велнес наше завдання, ми гарантуємо: різноманітність, технології і рішення.

У 2005 році ми вирішили розширити свою діяльність за кордоном, з позитивним зворотним зв’язком, як за якістю, а також для широкого спектра продукції.

Наш успіх перевершив всі наші очікування. Угоди, підписані з важливими дистриб’юторами разом з нашим сильним зростанням, definetively підтвердили нашу віру в це нове підприємство. В даний час Advantix Spa присутній в 34 країнах по всьому світу. Наші системи кондиціонування повітря високої якості, здатні задовольнити вимоги всіх розмірів житлових приміщень, а також комерційних додатків, в тому числі готелів, лікарень, фітнес – центри, офіси, торгові центри і багато іншого. Будучи міжнародним є ключовим для стратегічного розвитку, це те, що ми віримо. Це наша робота завжди … За ходом процесу.

Корпоративна штаб – квартира знаходиться в Аркольском, в східній частині Верони, де виробляються наші інвертори теплові насоси з високим ККД. На заводах Падуї та Удіне виробляються наші холодильні машини в діапазоні від 20 кВт до 1500 кВт, в результаті як з високою Високоякісні компоненти і технології високого рівня, які завжди відрізняли нас. в 2010 році ми почали виробництво нових нагрівальних насосів діапазон перетворювача. Ми є однією з небагатьох компаній по всьому світу, здатних розробляти, управляти і вбудованою продукти з такою технологією. Ми з гордістю можемо сказати, що в нашій команді досвідчені і кваліфіковані інженери.

сайт виробника: www.maxa.it

 • logo thermocold

  Контроль якості

  Thermocold приділяє величезну увагу контролю якості своєї продукції.

 • logo thermocold

  Унікальний інженерний склад

  Унікальний інженерний склад компанії Thermocold дозволяє випускати широку гаму холодильних машин різного виконання і призначення.

 • logo thermocold

  Універсальні

  Пропонуються спеціальні виконання для регіонів з дуже холодним кліматом, установки у вибухонебезпечному і морському виконанні, системи кондиціонування для залізничного транспорту і метро.

Thermocold - виробник теплових насосів

Компанія Thermocold Costruzioni S.r.l. спеціалізується в сфері виробництва систем кондиціонування повітря для адміністративних, промислових і житлових приміщень.

Виробничі потужності розташовані в м Барі на площі понад 18 тис. М2.

Thermocold приділяє величезну увагу контролю якості своєї продукції. Для цих цілей передбачено 4 кліматичні камери, 3 внутрішні станції для повітряного обстеження і 1 зовнішня станція для проведення шумових вимірів. Дані по шуму обробляються відповідно до стандартів ISO 3744 та EUROVENT 8/1. Проведені перевірки відповідають європейському стандарту UNI EN ISO 9001.

Унікальний інженерний склад компанії Thermocold дозволяє випускати широку гаму холодильних машин різного виконання і призначення. Крім стандартних руфтопів, ККБ, водоохолоджуваних машин і теплових насосів пропонуються спеціальні виконання для регіонів з дуже холодним кліматом, установки у вибухонебезпечному і морському виконанні, системи кондиціонування для залізничного транспорту і метро.

сайт виробника: www.thermocold.it

pioneer - виробник кондиціонерів

Відома в усьому світі міжнародна корпорація Pioneer Corporation (м Кавасакі, Японія), заснована в 1938 році і спочатку займається ремонтом радіоприймачів і гучномовців, сьогодні є одним з найбільших виробників побутової та автомобільної аудіотехніки, а також апаратури діджеїнгу. Величезний досвід у сфері споживчої електроніки, дозволяє безперервно вдосконалювати свою продукцію та відкривати для себе нові напрямки виробництва, одним з яких стали системи кондиціонування повітря. Кондиціонери Pioneer, гідно зарекомендували себе в країнах Європи і Азії, і поєднують в собі оптимальні показники функціональності, надійності і вартості, багато в чому, завдяки використанню в них високоефективних японських компресорів виробництва Gree, що відрізняються великим терміном безвідмовної роботи. Сучасний дизайн всієї лінійки кондиціонерів, дозволить органічно розмістити обрану модель в вашому інтер’єрі.

 • null

  Компресор Gree

  «Серце» кондиціонера представлено високоефективним японським компресором виробництва Gree.

 • null

  Інноваційність та енергоефективність

  Новинка 2019 року представлена лінійкою Fortis Eco Edition – Invertor. Принцип роботи кондиціонера полягає в тому, що є можливість плавного (багатоступінчастої) регулювання швидкості обертання компресора в залежності від теплового навантаження в приміщенні.

 • null

  Надійність

  Кондиціонер оснащений потужним компресором Gree, що може сказати про його надійності і стабільній роботі протягом всього терміну експлуатації. Спеціальне покриття Blue Fin захистить теплообмінник від деформації і руйнування викликані вплив навколишнього середовища.

 • null

  ЗАПОБІГАННЯ КОНДЕНСАТУ

  Управління швидкістю потоку повітря на виході, навколо всієї поверхні каналу, щоб уникнути застою вологи і в результаті утворення конденсату.

 • null

  МОЖЛИВІСТЬ ПРАННЯ

  Всі наші продукти піддаються миттю і санітарній обробці, згідно з технічними вимогами, викладеними в керівництві по встановленню та технічному обслуговуванню, зберігаючи незмінними свої характеристики протягом довгого часу.

 • null

  ЗНИЖЕННЯ ВИТРАТ НА ТРАНСПОРТУВАННЯ І ШВИДКИЙ МОНТАЖ

  Легкість тканини і легкість транспортування дозволяють утримувати максимум транспортних витрат. Використання зменшено кількість компонентів для монтажу, на користь простоти установки.

klimagiel - виробник повітроводів з тканини

Klimagiel, більше 30 років працює в області кондиціонування повітря, виробляючи металеві та текстильні повітроводи. Застосування повітропроводів підходить для будь-якої галузі: торговельних центрів, шоу-румів, спортивних споруд, театрів і конференц-центрів, заводів харчової промисловості, ресторанів і офісів.

Переваги в порівнянні з традиційними системами розподілу повітря:

Однорідність характеристик в розподілі повітря навколишнього середовища.
Високий ступінь змішування повітря, що дозволяє усунути явище стратифікації гарячого повітря.
Розрахунок отворів за допомогою програми розрахунку.
Максимальна ефективність, яка адаптована індивідуально під кожен об’єкт.
Відповідність нормам (UNI 10339 – EN 13182).
Оцінка явища втрат теплової навантаження повітря в каналі.
Система Induction TEX JET запобігає утворення конденсату на зовнішній поверхні.

KLIMAGIEL впровадила програми CFD (Computational Fluid Dynamics), яка дозволяє, виходячи з термодинамічних параметрів, точно зімітувати потік повітря.
Таким чином, ви можете реально оцінити, вже на етапі проектування, температуру і швидкість повітря в кожній точці приміщення.

сайт виробника: http://www.klimagiel.it/ru/

Berliner

BerlinerLuft – проектує і виготовляє широку лінійку припливних і припливно-витяжних установок продуктивністю від 1000 до 200000 м3 / ч будь-якої складності і конфігурації. У лінійці всього переліку обладнання, сертифікованого по ЕВРОВЕНТ, є також установки для басейнів, агрегатів димовидалення та висококласні установки в гігієнічному виконанні для так званих «Чистих приміщень», що мають сертифікат HK / B / 1160/01/2009, а також відповідають вимогам стандарту DIN 1946-4. Впровадження загальної для всіх заводів концерну системи контролю якості на локальних виробництвах гарантує ідентичне, виняткове німецька якість на будь-який виріб концерну.

Всі установки можуть бути укомплектовані шафами автоматики і виконавчими механізмами, вимірювальними приладами. Система автоматизації може бути виконана як за стандартними, напрацьованим раніше схемами, максимально відповідної конкретно взятої системі, так і може бути видозмінена під вимоги замовника, аж до фірмових систем диспетчеризації, адаптованих під умови експлуатації на Україні. Всі технічні рішення по системах автоматизації, що виготовляються нами, узгоджені і схвалені виробником. Відповідно на них поширюється загальнозаводська гарантія 24 місяці.

сайт виробника: www.berlinerluft.de

 • logo berliner luft

  Німецька якість

  Впровадження загальної для всіх заводів концерну системи контролю якості на локальних виробництвах гарантує ідентичне, виняткове німецька якість на будь-який виріб концерну.

 • logo berliner luft

  Установки будь-якої складності і конфігурації

  Проектує і виготовляє широку лінійку припливних і припливно-витяжних установок продуктивністю від 1000 до 200000 м3 / ч будь-якої складності і конфігурації.

 • logo berliner luft

  Общезаводская гарантія 24 міс.

  Всі технічні рішення по системах автоматизації, що виготовляються нами, узгоджені і схвалені виробником. Відповідно на них поширюється загальнозаводська гарантія 24 місяці.

IQvent - виробник компактних вентиляційних установок
Berliner - Бренди
Thermocold - виробник теплових насосів
Roccheggiani - виробник припливно-витяжних установок
klimagiel - виробник повітроводів з тканини
pioneer - виробник кондиціонерів
logo maxa - Бренди