Стельові фанкойли (касетного типу)

  Безкоштовна консультація та підбір обладнання


  Купити касетний фанкойл з доставкою по Україні

  У нашій компанії Ви можете замовити стельовий фанкойл разом з іншим обладнанням для кондиціонування приміщень. Наші фахівці підберуть необхідну модель чилерів і фанкойлів під Ваш проект. Наш асортимент обладнання підійде для будь-яких типів приміщень, по цьому Ви так само можете замовити настінний фанкойл або фанкойл канального типу.

  Ми поставимо обладнання прямо до об’єкта і надамо всі необхідні документи. Так само наші фахівці допоможуть в пусконаладке устаткування.

  Альянс Ейр переважно працює з проектно-монтажними організаціями та будівельними компаніями, які займаються установкою вентиляційного та кліматичного обладнання. З нашого боку ми забезпечуємо поставку обладнання, допомога в запуску та налаштування, сервісне і гарантійне обслуговування сервісними центрами партнерами.

  Фанкойл касетний: ціна від ексклюзивного дистриб’ютора в Україні

  Надішліть запит на підбір обладнання і ми підберемо найкращий варіант під Ваш проект. Ми надаємо нашим партнерам кращі умови за ціною, оскільки ми орієнтуємося на довгострокове і взаємовигідне співробітництво. Заявку можна залишити через форму зворотного зв’язку нижче або по телефону.

  Замовити консультацію