ErP2021R410A

Запитати ціну

Ціна буде залежати від потужності та комплектації обладнання.

   Rooftop Roccheggiani HE-RTU

  Характеристики:

  • Тепловий насос “Повітря-Повітря”
  • Потік повітря від 18.000 до 60.000 м3 / ч
  • Потужність охолодження від 115 до 306 кВт
  • Потужність обігріву від 121 до 327 кВт
  Документація і порівняльна таблиця (PDF en)

  Опис:

  Високоефективні покрівельні агрегати з лінійки Roccheggiani HE-RTU – це агрегати, розроблені для забезпечення (в залежності від обраної конфігурації і приладдя) кондиціонування, поновлення і очищення повітря всередині будівель і особливо корисні в великих виробничих, складських та розподільних зонах в промисловості.

  З технічної точки зору, в порівнянні з традиційними гідравлічними рішеннями, що складаються, як правило, з установок з UTA, чиллерамі і теплогенераторами (які зазвичай використовують викопне паливо), використання високоефективних дахових агрегатів серії HERTU може забезпечити більш високу ефективність системи. Зниження енергії для перекачування різних середовищ і менше споживання первинної енергії, що сприяє більш точній оцінці енергії для системи будівництва заводу на основі різних відповідних стандартів.

  Високоефективні установки Roccheggiani виробляються відповідно до стандарту UNI EN 12100 і директивами щодо маркування CE, відповідно до системи забезпечення якості, сертифікованої ISO 9001/2000, і використовують газ R410A в якості холодоагенту.

  Наші фахівці допоможуть Вам підібрати обладнання, просто зателефонуйте!