Вентиляційне обладнання

Вентиляційні системи для промислових приміщень

Кожна людина знає, що в будь-якій будівлі повинна бути своя вентиляційна система. Якщо в житлових квартирах і будинках досить просто провітрити кімнати, відкривши вікна і двері, то використання подібного способу в торгових центрах, великих цехах і на великих виробництвах не дасть результату. Приплив свіжого повітря надзвичайно значущий для людини. Неправильний повітрообмін знижує продуктивність працівників та негативно позначається на їх емоційному стані. Тому, якщо Ви хочете створити комфортні умови для людей, які працюють у Вашій компанії, підвищити їх ефективність і працездатність, то Вам просто необхідна якісна приточно-витяжна вентиляційна система, бажано, з можливістю регулювання витрати повітря.

Під системою вентиляції розуміється інженерна мережа, яка забезпечує повітрообмін всередині приміщення, виводячи відпрацьовані повітряні маси низької якості, поставляючи свіже повітря, а ще забезпечуючи йому потрібну температуру. Для цього системи вентиляції включають в свою конструкцію масу різноманітних агрегатів і елементів.
Розробка плану вентиляційної системи повинна бути одним з перших етапів проектування будь-якої будівлі незалежно від його призначення. Відпрацьоване повітря повинен виводитися абсолютно з будь-якого приміщення, щоб люди, що знаходяться в ньому, не змогли поскаржитися на погане самопочуття. Більш того, вентиляційне обладнання здатне зробити повітря більш сухим або, навпаки, зволожити його, якщо це потрібно. При поганих показниках великий ризик появи грибка, цвілі, розтріскування штукатурки і інших неприємностей. Там, де не справляється звичайна система вентиляції, повинна бути встановлена ​​припливна, оскільки для систем цього типу передбачено управління задаються параметрами.

Якщо Ви вирішите заощадити і придбаєте неякісний товар, який не має базових елементів типу регулятора температури або охолоджувача, то будьте готові до того, що обладнання просто не впорається зі своїм призначенням. У приміщенні накопичиться пил і шкідливі хімічні склади. Погана вентиляція може стати причиною появи цвілі і грибка. А при відповідній температурі всі ці мікроорганізми будуть розвиватися надзвичайно швидко.

В даний час обладнання для вентиляції та кондиціонування має свою класифікацію, достоїнства і недоліки. Якщо Ви хочете придбати якісні установки, які будуть служити Вам довго і якими можна управляти за допомогою автоматики, то звертайтеся тільки в надійні компанії. Такі ведуть продажу виробів строго з сертифікатами.

Різновиди вентиляційного обладнання

В даний час вентиляція стала однією з найбільш важливих інженерних систем в сучасних спорудах. Для створення умов в промислових і громадських місцях подібні установки просто необхідні.

Існує чимало класифікацій систем вентиляції. Визначитися самостійно, яке вентиляційне обладнання потрібно для того чи іншого приміщення, дуже складно неспеціалісту. Як розібратися в рекуператорах, охолоджувачах, режимах температури, агрегатах і автоматиці? Наведена градація допоможе визначитися при покупці вентиляційного обладнання. Системи вентиляції поділяють:

 • Відповідно до способу організації повітрообміну в кімнатах. Зустрічається природна або природна, а ще примусова або механічна вентиляція;
 • Відповідно до принципу роботи і призначенням для систем передбачені такі типи: припливні, витяжні, приточно-витяжні з рекуператором;
 • Відповідно до зоною обслуговування і способом організації повітрообміну: пристрої і устаткування для місцевого використання, для загального, аварійні і протидимні вентиляційні системи;
 • Відповідно до конструктивними особливостями зустрічаються моноблочні і складальні пристрої.

Функції вентиляційних систем:

 • Подача повітря з вулиці;
 • Охолодження або нагрівання повітря, що поступає;
 • Очищення повітря на вході і виході, якщо це потрібно;
 • Видалення забрудненого повітря;
 • Регулятор швидкості подачі чистого повітря;
 • Контрольоване зволоження або осушення повітря.

Залежно від свого призначення і типу сучасне вентиляційне обладнання для обробки повітря можна класифікувати на кілька груп. Найчастіше такий поділ здійснюється за рахунок порівняння наступних характеристик:

 • напрямку руху повітряного потоку;
 • обслуговується площа;
 • витрата ресурсів на обслуговування;
 • спосіб приведення повітря в рух.

Щоб забезпечити комфортні умови для своїх співробітників, необхідно підібрати відповідне обладнання для вашого приміщення. Для цього спершу складають проект вентиляції з урахуванням всіх нюансів приміщення (кількість людей в приміщенні, середня витрата повітря, квадратура, регіон та ін.), А вже потім підбирають і купують вентиляційне обладнання, яке зможе забезпечити правильну вентиляцію приміщення з мінімальними витратами. Найкращим чином зарекомендували себе припливні вентиляційні системи з регуляторами витрати.

Якісні вентиляційні системи і обладнання для них

Кожен підприємець розуміє, що обов’язковим фактором безпеки і здоров’я співробітників заводів і промислових підприємств можна вказати обробку повітря. Оскільки люди працюють з різними шкідливими для здоров’я металами, складами і домішками, то вентиляційна система повинна відповідати самим високим критеріям якості.

Так як в промислових точках необхідно враховувати не тільки територію, а й складний виробничий процес, то вентиляція приміщення досягається декількома способами. В даному випадку системи подачі повітря відрізняються від тих, які застосовуються в житловому секторі.

У виробничих будівлях повинно функціонувати приточно-витяжний обладнання. Такі вентиляційні системи безперебійно подають свіже повітря в приміщення і здійснює відтік перероблених повітряних мас з цеху.

Якщо Ви ще не встановили на своєму підприємстві вентиляційну систему, то саме час задуматися про її придбання. Така покупка згодом окупить себе, адже завдяки встановленому мікроклімату Ви зможете підвищити працездатність персоналу, а значить і свій прибуток.

Консультація та підбір обладнання для обробки повітря

Незважаючи на великий асортимент, представлений на ринку, зробити вибір дуже складно, особливо, тим бізнесменам, які не особливо розбираються у вирішенні подібних питань. Економія в даному випадку просто недоречна, краще знайти обладнання хорошої якості за доступною ціною. Подібні придбання згодом окупають себе, тому братися за перший дешевий варіант не варто.

Оскільки таке обладнання коштує недешево, то бажано здійснювати покупки в компаніях з великим досвідом. Ми пропонуємо Вам якісні вентиляційні системи від відомих світових брендів. Зараз на ринку присутній великий асортимент різних видів вентиляцій, але при цьому мало хто зможе Вам підказати, яка саме система підійде для Вашого підприємства. Щоб зробити правильний вибір, варто звернутися в нашу компанію, де кваліфіковані консультанти допоможуть вирішити всі Ваші сумніви, що стосуються придбання.

Наша компанія відрізняється від своїх конкурентів:

 • швидкою обробкою замовлень;
 • якісними рішеннями для кондиціонування;
 • ввічливим персоналом;
 • наявністю партнерських сервісних центрів в кожному місті України;
 • доступними цінами;
 • вигідними умовами для партнерів.

Наш асортимент не обмежується вентиляційним обладнанням. У нас ви можете купити:

У нас можна замовити з доставкою вентиляційне обладнання будь-якого типу і комплектуючі для систем. Регулятори витрати повітря, температури, швидкості, рекуператори, охолоджувачі, все для управління, інші елементи пропонуються для продажу нашою компанією виключно з гарантією. Доставка здійснюється у всі регіони України, ми співпрацюємо з організаціями, але якщо Ви уявляєте приватна особа, ми готові допомогти Вам у пошуку надійного постачальника. На всі питання з приводу вентиляційних систем, їх покупки, комплектації та управління будуть відповідати наші всезнаючі менеджери.

Якщо у Вас залишилися невирішені питання або Вам важко вибрати відповідну модель обладнання, то звертайтеся до наших консультантів, які відмінно розбираються в даному питанні. Щоб придбати обладнання для вентиляційних систем, необхідно залишити заявку на нашому сайті.

Замовити консультацію