Припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла

Припливно-витяжні установки з рекуперацією IQvent і Roccheggiani

логотип iqvent - производителя приточно-вытяжных установок с рекуперацией

  Безкоштовна консультація та підбір обладнання


  Про припливно-витяжних установках з рекуперацією тепла

  Все частіше системи вентиляції відповідають за те, щоб кисень в приміщення надходив в достатньому обсязі. Сучасні моделі здатні не тільки оновлювати повітря на регулярній основі за заздалегідь запрограмованим графіком, але і очищати його, доводячи вологість до потрібного рівня, нагрівати або охолоджувати до необхідної температури. Втілити все це в життя можна за допомогою систем вентиляції, одним з компонентів яких є припливно-витяжні установки.

  На сучасному ринку такі прилади реалізуються під різними найменуваннями, які використовують як виробники, так і продавці. Всі вони представлені технічно складними приладами, що виділяються спеціальними характеристиками, за якими можна визначити можливості їх ефективної експлуатації. Зокрема, споживачам потрібно, щоб припливно-витяжна вентиляція була досить потужною для того, щоб повітрообмін був максимально повноцінним, поєднуючись при цьому з витяжкою і не споживаючи велику кількість електрики при мінімальному рівні шуму.

  Незважаючи на те, що варто приточно-витяжна установка з рекуперацією тепла досить дорого, використовувати її в приміщенні, площа якого починається від 100 квадратних метрів, дуже вигідно, тому що витрати на тепло в цьому випадку скорочуються на 90%. Вбудований рекуператор виключає необхідність підігріву вхідного Потік повітря, через що економиться електроенергія, яка потрібна на обігрів будинку, ресторану, готелю або іншого приміщення від 100 м². Якщо ж у Вас комерційне або промислове приміщення, Вам підійдуть промислові приточно-витяжний установки, які поставляє Альянс Ейр.

  Чому варто звернути увагу на компактну вентиляційну установку

  За допомогою такого приладу можна забезпечити безперервну заміну відпрацьованого повітря в приміщенні, тоді як свіжий, що надходить ззовні, попередньо очищається і прогрівається, якщо в цьому є необхідність.

  В окремих моделях систем подібного типу передбачено додатково зволоження повітря, яке можна регулювати, задаючи потрібний рівень, одночасно вирішуючи проблему утворення конденсату за допомогою використання тієї вологи, яка виділяється в маси повітря, що надходять ззовні.

  Рекуперацією тепла іменується підігрів повітря, що подається за допомогою використання тепла того обсягу, який витягується назовні, будучи вже переробленим, з явною економією електроенергії.

  Всі припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла діляться на системи, призначені для монтажу по-горизонталі або по-вертикалі, також існують універсальні варіанти, з якими можна поєднувати холодні балки. Автоматичне управління дозволяє налаштовувати продуктивність пристрою, потужність тепла, що виділяється відповідно до таймером, виставленим для роботи на автоматі.

  Як це працює

  Система вентиляції даного типу має на увазі використання двох повітряних потоків – припливного і витяжного. У першому випадку мається на увазі те повітря, яке надходить з-за меж приміщення. Потрібний обсяг пропускається через повітряний фільтр, де очищається і підігрівається, після чого доставляється безпосередньо в приміщення.

  Принцип роботи рекуператора в припливно-витяжних установкахПри вытяжке отработанный воздух помещения опять же пропускается через систему рекуперации, на данном этапе из отработанного воздуха отирается то количество тепла, которое требуется для нагрева входящего.

  Циркуляция обоих потоков осуществляется в такой системе одновременно, но ни нигде не смешиваются друг с другом, только проходя в максимальной близости там, где осуществляется теплообмен. В результате необходимость традиционного отопления отпадает практически полностью.

  рекуператор повітря

  Саме наявність в складі такої конструкції рекуператора дозволяє забезпечити суттєву економію, через яку багато власників приватних будинків, готелів, ресторанів та інших комерційних приміщень прагнуть придбати вентиляцію даного типу.

  Додатковою перевагою систем подібного типу є практична безшумність, так як всі вузли, що відносяться до числа основних, в ній розташовуються в спеціальному звукоізолюючому корпусі.

  Наявність вбудованої системи автоматики дозволяє забезпечити повноцінну гнучку роботу приладу, змінюючи при необхідності температуру, швидкість подачі і обсяг припливного і витяжного потоку повітря.

  Обслуговувати таку систему досить легко, як правило, зміни повітряних фільтрів в більшості випадків виявляється цілком достатньо, забрудненість їх залежить від екології конкретного регіону і режиму експлуатації.

  Для чого потрібні рекупераційні установки?

  Найчастіше на проблеми вентиляційної системи люди не звертають належної уваги. Багато мешканців вважають, що для будинку або міні-готелю достатньо природної витяжки повітря. Однак насправді це не так, великі площі приміщень і складна планування заважають нормальному вентилюванню повітря. А погана вентиляція в будинку або готелі не тільки збільшує кількість вуглекислого газу, але і сприяє появі вогкості в приміщенні, і відповідно цвілі і грибка, які не кращим чином позначаються на здоров’ї людини.

  Вирішити дану проблему може лише монтаж примусової вентсистеми, причому самим простим і дешевим варіантом стане монтаж витяжного вентилятора. Звичайно, даний спосіб, не завжди спрацьовує, через те що потужності такого вентилятора просто недостатньо, щоб «дістатися» до віддалених кімнат, тому в них як і раніше буде «прогулюватися» забруднене повітря.

  Більш ефективним рішенням буде монтаж приточно витяжної вентиляції з рекуператором. Дана система допоможе підтримувати баланс між припливом свіжого повітря з вулиці і витяжкою, створюючи необхідну циркуляцію повітря в усіх приміщеннях.

  Економія за допомогою припливно-витяжної установки з рекуперацією тепла

  Як правило, в зимовий час на обігрів холодного повітря з вулиці йде багато теплової енергії, що виробляється калориферами. Використання рекуператора дозволить здійснювати підігрів холодних мас повітря за рахунок теплого внутрішнього. Але в більшості випадків, витяжного повітря не вистачає для обігріву повітряних мас, особливо при сильних морозах, тоді на виручку рекуператору приходить калорифер, який в нього вбудований. Дане рішення дозволяє заощадити до 50% тепла.

  Установка рекуператора дозволяє підвищити ефективність використання припливно-витяжної вентиляції, так як електроенергія в основному буде витрачатися не на підігрів повітря, а на повітрообмін.

  Замовити компактні припливно-витяжні установки

  У нашій компанії Ви можете купити припливно-витяжну установку з рекуперацією тепла за вигідною ціною. Початкові витрати на пристрій можуть здатися багатьом високими, але при експлуатації Ви переконаєтеся в тому, що вони окупаються з лихвою, адже економія доходить майже до 20 разів. Об’єднання пріточкі і витяжки в єдину систему, а також автоматичний контроль дозволять власнику приміщення задавати оптимальні температурні режими, таким чином, забезпечуючи комфортні умови.

  Співпраця з нашою компанією – це:

  • висока якість обладнання;
  • прийнятні ціни;
  • гарантія;
  • технічна підтримка;
  • сервісне обслуговування.

  Замовити консультацію