Огляд припливно-витяжної установки Roccheggiani CTA

Припливно-витяжні установки представляють собою системи вентиляції, основним призначенням яких є переміщення попередньо очищеного повітря по приміщеннях. Активне застосування енергоефективних технологій, в тому числі при розробці і виробництві припливно-витяжних установок дозволяє значно знизити витрати на оплату енергоносіїв при високій якості очищеного повітря.

Даний огляд представляє серію припливно-витяжних установок з функцією рекуперації тепла від відомого італійського виробника. Системи вентиляції, з інформацією про яких познайомить цей огляд, призначені для використання промисловими і виробничими компаніями, які здійснюють діяльність в різних напрямках. Зазначені технічні характеристики узгоджені з компанією-виробником.

Припливно-витяжні установки Roccheggiani CTA

Припливно-витяжна установка Roccheggiani CTA

Компанія Roccheggiani (Італія) є в даний час лідером серед європейських виробників в сегменті кліматичного обладнання. За більш ніж 50 років успішної діяльності компанія Roccheggiani оформила чимало патентів. Виробник пропонує великий асортимент продукції найвищої якості.

Серія припливно-витяжних установок серії СТА включає 20 типорозмірів. Центральні блоки установок модульні, що дозволяє реалізувати проекти різної складності з урахуванням характеру виконуваних завдань. Діапазон продуктивності припливно-витяжних установок за обсягами переміщуваного повітря становить від 1500 до 85000 метрів кубічних на годину.

Особливості припливно-витяжних установок Roccheggiani CTA

Roccheggiani - виробник припливно-витяжних установок

Припливно-витяжні установки Roccheggiani спроектовані і сконструйовані відповідно до європейських регламентами та директивами, необхідними для отримання права на маркування «CE» відповідно до найвищих стандартів, які забезпечують найкращі експлуатаційні характеристики в складних умовах роботи.

Компанія Roccheggiani отримала сертифікацію Eurovent для вентиляційних установок серії CTA, що гарантує для даної продукції фактичне відповідність заявлених експлуатаційних характеристик реальним принцип роботи даного продукту. Компоненти виробляються відповідно до внутрішніх технічними специфікаціями компанії і повністю відповідають стандартам UNI EN ISO 9001 и UNI EN ISO 14001.

припливні системи вентиляції промислові

Характеристики припливно-витяжних установок Roccheggiani CTA

Чудові технічні та експлуатаційні характеристики вентиляційних установок Roccheggiani CTA підтверджені сертифікатами за такими класами:

 • механічна міцність корпусу. Установки з панелями з спіненого поліуретану товщиною 25 мм і 54 мм віднесені до класу D1 (M), що є кращими показниками за результатами випробувань позитивним і негативним тиском;
 • сертифікація пожежної безпеки. Сендвіч-панелі з металевого листа, поліуретану пройшли випробування компанією Istituto Giordano SpA;
 • теплові експлуатаційні характеристики. Компанія пропонує конструкції з алюмінієвих профілів і профілів з нержавіючої сталі стандарту Aisi304 або Aisi316 з панелями з спіненого поліуретану, мінеральної вати;
 • теплопередача від 1,18 Вт на метр квадратний (клас передачі T3) до 0,18 Вт на метр квадратний (клас передачі T1) – коефіцієнт теплового моста від 0,27 (клас теплового моста TB5) до 0,90 (клас теплового моста TB1 );
 • показники рівня звукоізоляції корпусу відповідають стандарту EN 1886;
 • експлуатаційні характеристики (показники теплового моста і панель зі спіненого поліуретану товщиною 90 мм): T1 / TB2;
 • характеристики шумоізоляції і повітряного потоку поліпшені завдяки використанню панелей особливої ​​форми, прокладок ущільнювачів, листів металу товщиною листа 5 мм, 0.8 мм і 1 мм.

Технічна документація Roccheggiani CTA (PDF укр)

Елементи комплектації

У комплектацію припливно-витяжних установок СТА від компанії входять:

 • вентилятори з оцинкованої сталі;
 • теплообмінники електричні або рідинні;
 • ослаблювач повітря розмірами 900, 1200 і навіть 1500 мм з мінеральної вати, з покритим листом негорючого неопрена підвищеної стійкості;
 • піддон для зволоження для збору конденсату;
 • секція зволоження з випарним пакетом і піддоном для конденсату без повернення води або з рециркуляційних насосом;
 • за бажанням замовника доступна установка рекуператорів тепла статичних типів, ротаційних типів або гликолевих рекуператорів.

Різновиди припливно-витяжних установок CTA

Roccheggiani спеціалізується на розробці «автономних» вентиляційних установок (AHU) і спеціальному виконанні вентиляційних установок для таких об’єктів:

 • медичні клініки;
 • фармацевтична і харчова промисловість;
 • суднобудування;
 • промисловість і атомні електростанції;

Компанія Альянс Ейр пропонує також поставки вентиляційних установок в комплекті «все включено», укомплектованих системами управління, з усіма електропроводами, встановленими на агрегат, після функціональних випробувань і калібрування, виконаних на заводах виробника.

Наші фахівці можуть допомогти підібрати обладнання за Вашим проектом: