Кліматичні балки

Охолоджуючі балки

Холодна балка – це установка для систем кондиціонування повітря. Зазвичай встановлюється на стелі, вона об’єднує функції охолодження, опалення та розподілу первинного повітря. Використання цього типу обладнання дозволяє отримати відмінні результати з точки зору комфорту, благополуччя та енергозбереження: дуже низький рівень шуму; високі стандарти гігієни; ніяких докучливих протягів; однорідність температури в навколишньому середовищі. Висока енергоефективність системи гарантується низькими температурними рівнями теплоносіїв, відсутністю споживання через вентиляторів в приміщенні і низькими тисками розподілу. Витрати на технічне обслуговування низькі, а витрати на монтаж знижені завдяки відсутності електричного підключення і мереж відведення конденсату.

Кліматична балка Roccheggiani TFS2

TFS2

Ходова активна охолоджуюча балка для охолодження і обігріву.
холодні балки TFS2-L

TFS2-L

2-х смуговий холодна балка з інтегрованим світлом для охолодження і обігріву.
кліматичні балки активні

TFP1

Активна охолоджувана стінка з одностороннім пуском для охолодження і обігріву.
кліматична балка Roccheggiani TFV2

TFV2

Активна двостороння охолоджуюча балка з відкритою установкою. Для охолодження і обігріву.
охолоджуюча балка для прихованого монтажу

TFB2

Активна двостороння охолоджуюча балка для охолодження і обігріву.
двостороння охолоджуюча балка

TFBH2

Активна двостороння охолоджуюча балка з високим виходом. Для охолодження і нагрівання.
активні холодні балки

TFS4

Компактна 4-х ходова активна охолоджуюча балка для охолодження і обігріву.
активні охолоджуючі балки

TFI

Активна охолоджувальна балка для прихованого монтажу. Для охолодження і обігріву
кліматична балка Roccheggiani TFP

TFP

Пасивна охолоджувальна балка.

Холодні балки

Процес проектування систем кондиціонування і вентиляції в ідеалі має на увазі мінімальне споживання енергетичних ресурсів, для чого створюються принципово нові пристрої, здатні підвищити енергоефективність.

Такими є кліматичні балки, здатні створити в приміщенні оптимальний клімат без істотних витрат на експлуатацію системи.

Як влаштовані охолоджуючі балки. Принцип дії

Будь-яка система охолодження балка представлена ​​спеціальним приладом, який контролює і підтримує на належному рівні задані параметри повітря в приміщенні. Такі пристрої також називають Ежекційна доводчиками, так як на відміну від традиційно використовуваних кондиціонерів і фанкойлів вони здатні охолоджувати, одночасно здійснюючи доставку в приміщення свіжого повітря, попередньо також знизивши його температуру для забезпечення додаткового комфорту.

Установка холодних балок в комплексі з системою кондиціонування в рази знижує витрати на електроенергію, що теж є важливим фактором в більшості випадків.

Всі кліматичні балки діляться на активні і пасивні. У першому випадку робота їх заснована на принципі ежекції, для чого використовується спеціальний зазор, який використовується з метою підключення припливного воздуховода. Подача повітря здійснюється через спеціальний відсік, в якому одночасно створюється низький тиск. Різниця останнього витісняє з приміщення тепле повітря, який проходить через теплообмінник з холодною водою, після чого знову надходить в кімнату.

Робота активної холодної балкиПасивні балки працюють однаково, за винятком етапу подачі припливного повітря, таким чином, діє інший принцип – конвекції в поєднанні з променистим охолодженням. Окремі моделі оснащуються теплообмінником, який використовується для циркуляції води – вона в даному випадку є тією самою робочим середовищем, яка служить для охолодження повітря в приміщенні.

Робота пасивної холодної балки
Принцип роботи пасивної холодної балки

Основні переваги використання холодних балок

Грамотно спроектувати холодні балки можна тільки силами справжніх професіоналів, які мають для цього необхідні знання і навички. До подібного рішення сьогодні вдаються все частіше хоча б тому, що функціональність і зручність подібних пристроїв набагато вище, ніж у тих же фанкойлів. У технічному обслуговуванні холодні балки відрізняються невибагливістю, так як рухомі частини та вентилятор в їх конструкції відсутні, то ж саме можна сказати і про ремонт, необхідність в якому виникає вкрай рідко.

Що стосується установки, то даний процес не вимагає особливих зусиль, коли справа стосується холодних балок. Окремі моделі використовуються з метою встановлення в підвісну стелю, але при цьому немає ніякої необхідності проводити додаткову лінію електроживлення. В процесі експлуатації кліматичні балки практично не видають шуму і служать набагато довше фанкойлів.

Крім функції охолодження в подібних пристроях передбачений варіант «навпаки», з їх допомогою можна не менш ефективно здійснювати обігрів приміщення. Таким чином, витрати на кліматизації будівлі скорочуються по всіх параметрах.

В розділі припливно-витяжних вентиляційних систем Ви можете подивитися характеристики припливно-витяжних промислових установок і припливно-витяжних установок з рекуперацією. Якщо Вам потрібна консультація, зверніться до наших менеджерів і ми підберемо для Вас відповідне обладнання.

Замовити консультацію