Холодопостачання

Холодопостачання і Кондиціонування

Логотип Thermocold

Системи холодопостачання

Системи холодопостачання – забезпечення низького температурного режиму приміщень різного призначення з метою отримання комфортного мікроклімату або необхідних умов на промислових підприємствах для здійснення певних технологічних процесів.

На багатьох підприємствах громадського харчування, а також в торгових організаціях широко використовуються промислові чилери для зберігання і охолодження продуктів харчування.

Купити систему холодопостачання зараз не складає великих труднощів, головне зуміти підібрати підходящу модель, яка задовольнить потреби Вашої компанії. Дані професійні рішення дозволяють підтримувати необхідний низький температурний режим. холодопостачання та кліматичне обладнання є необхідною умовою для нормальної роботи підприємств харчової промисловості та громадського харчування.

Якщо Ви хочете, щоб Ваша продукція була високої якості, і змогла задовольнити потреби будь-якого клієнта, то обов’язково скористайтеся даним технічним рішенням.

Промислові чиллери

Дане обладнання є системою холодопостачання, яка застосовується для охолодження рідин. Чиллери стали активно використовуватися на підприємствах харчової, газової, хімічної і пластмасової промисловості. Подібні рішення також допомагають створювати комфортні умови в приміщенні. Цей вид обладнання називають ланцюг фанкойл касетний або чиллер з доводчиком. Чиллери мають ряд переваг в порівнянні з іншими пристроями для кондиціювання. Складається таке рішення з центрального кондиціонера, чиллера і фанкойлов.

Щоб зробити розрахунок холодопостачання, необхідно, в першу чергу, визначитися з потужністю обладнання, площею приміщення, типом рідини. У невеликих приміщеннях для охолодження використовується антифриз, що стосується великих будівель, то в даному випадку краще віддати перевагу воді.

каталог холодопостачанняПереваги:

 1. Без обмежень по довжині трас і перепаду висот.
 2. Можлива установка тільки одного чилера з холодоснабжающім пунктом (насоси, баки, клапана) і системою трубопроводів. Орендарі можуть підключаться поступово, в будь-якій кількості і ніяк не впливають на саму систему.
 3. Серед внутрішніх блоків загальної системи кондиціонування та холодопостачання можливе використання «холодних стель».
 4. Просте відключення частини обладнання для обслуговування або для інших цілей.
 5. Чиллери не зв’язані з фанкойлами автоматикою або електричними зв’язками – вони «стикаються» тільки водним середовищем. Орендар не має можливості впливати на чиллер. Максимум що орендар може зіпсувати – це свій фанкойл.

Недоліки:

 1. Взимку необхідно зливати частина системи;
 2. Необхідно мати додаткове місце для холодильного пункту;
 3. У порівнянні з vrv-системою, тут обслуговування є більш складним.

Холодопостачання систем кондиціонування повітря

В Альянс Ейр Ви можете знайти обладнання для свого промислового підприємства, тут можна замовити ККБ і чиллер, вентиляційні системи, холодопостачання і багато іншого. Ми пропонуємо:

 • Підбір обладнання;
 • великий асортимент холодопостачання;
 • доступні ціни;
 • поставку від відомих світових виробників.

Наша компанія співпрацює тільки з перевіреними постачальниками, тому ми надаємо гарантію на обладнання протягом 1,5-2 років і сервіс по всій Україні.

Замовити консультацію