Запитати ціну

Ціна буде залежати від потужності та комплектації обладнання.
  Припливно-витяжна установка з підігрівом повітря Roccheggiani серії RRU

  На ринку, який все більше уваги приділяє якості повітря і енергозбереження, Roccheggiani з гордістю представляє новий блок регенерації тепла серії RRU. Агрегати оснащені високоефективними роторними рекуператором. Поверхня обміну рекуператора дуже висока по відношенню до обсягу, що забезпечує більш високу продуктивність, ніж у інших типів рекуператорів, досягаючи ефективності 85%.
  Перевага отримання низького перепаду тиску і дуже малих розмірів, навіть для агрегатів зі значною витратою повітря.
  Висока рекуперація тепла дозволяє значно скоротити використання звичайної системи опалення / охолодження з очевидними економічними перевагами.
  Щоб охопити широку область застосування, ці агрегати пропонуються в 7 розмірах з номінальною витратою від 1500 до 15000 м³ / год і корисним статичним робочим тиском 300 Па.

  Основні компоненти припливно-витяжних установок з підігрівом серії RRU

  Рама виготовлена ​​з UNI 9006/1 – ASTM 6060 Anticorodal Aluminium з «не ковзаючі» профилированием поверхні і з’єднана кутовими елементами з нейлону, армованого скловолокном. Панелі мають сендвіч-структуру з оцинкованої попередньо пофарбованої сталі; ізоляція виконана з наповнювача зі спіненого полімерного пінопласту високої щільності (близько 40 кг / м³) – клас реакції на вогонь 1 – UNI 9177.

  У розділі поставки є 2 фільтра:
  Хвилеподібний фільтр класу G3 – EN 779, з’єднаний з рукавним фільтром класу F7 – EN 779. Фільтр зворотного повітря являє собою хвилеподібний фільтр класу G4 – EN 779 (клас F5 на вимогу). Всі фільтри можна витягувати.