Промислові вентилятори

Відцентрові вентилятори BerlinerLuft для використання в спеціальних областях або для загального використання. Наші відцентрові вентилятори забезпечують охолодження машини, забезпечуючи правильну робочу температуру.

Технічна документація BerlinerLuft Радіальні Вентилятори (PDF en)

Логотип BerlinerLuft

Центробежный вентилятор BerlinerLuft Baureihe RE 2

Hochdruckventilator I Mittel-Hochdruckventilator Hochdruckventilator I Mittel-Hochdruckventilator

Baureihe RE 2 I RE 3
Для транспортування беспильность середовищ для промислового добування і повітря для горіння.
Центробежный вентилятор BerlinerLuft Baureihe RE 5

Mittel-Hochdruckventilator

Baureihe RE 5
Відцентровий вентилятор для забруднених газів з вмістом пилу, наприклад, для використання в регенеративних форсажних установках.
Центробежный вентилятор BerlinerLuft Baureihen RE 71

Niederdruckventilator

Baureihen RE 71, RE 72, RE 77
Радіальний вентилятор для високих швидкостей потоку, наприклад коли використовується в технології сушіння.
Центробежный вентилятор BerlinerLuft Baureihe RET 75

Transport- und Sonderventilatoren

Baureihe RET 75
Для спеціальних технічних вимог

Відцентрові вентилятори в окремих випадках називають равликами через те, що їх корпус схожий з раковиною. Аналогічним чином з відцентрового вентилятора виходить повітря – саме це порівняння дозволяє переконатися в тому, наскільки еволюція тваринного світу йде врівень з розвитком сучасної техніки.

Основні характеристики відцентрових вентиляторів

Найчастіше продуктивність таких пристроїв при тиску всього в кілька кПа досить висока. Якщо розглядати габарити равлики, то можна відзначити, що найменші мають діаметр кілька сантиметрів – їх застосовують в дрібних приладах, переважно тих, що використовуються в побуті. Найбільші досягають 4 метрів і застосовуються переважно для забезпечення повноцінної вентиляції шахт, з їх же допомогою працюють теплові насоси для опалення.

Всі вентилятори-равлики класифікуються відповідно до тиску, яке вони можуть нагнітати в процесі експлуатації. Перший варіант – прилади низького тиску, для яких даний параметр становить не більше 100 Па на квадратний метр. Вони знаходять застосування в загальних вентиляційних системах, а також в обладнанні промислового призначення. Установка і подальше обслуговування їх відрізняються простотою, а тому такий вид вентиляторів ідеально підходить для вентиляційних систем в багатоповерхівках.

Вентилятори середнього тиску демонструють показник від 100 до 300 Па на метр квадратний. Застосовують їх у всіх промислових вентиляції, що характеризуються підвищеним тиском. Прилади, що відносяться до даної категорії, відповідають підвищеним вимогам пожежної та технічної безпеки. Подібне обладнання можна використовувати навіть в тих умовах, де ймовірність виникнення вибуху досить висока, їх можна віднести до окремої категорії, яка іменується не інакше, як вентиляційні системи.

Третій варіант – «равлик» високого тиску, от 3000 Па на метр квадратний. Застосовуються такі могутні агрегати в фарбувальних приміщеннях, промислових підприємствах, на складах, в лабораторіях і складі пневматичних систем транспортних засобів. З їх допомогою можна забезпечити повноцінне нагнітання повітря в котел, обдувати кондиціонери і заводські верстати.

Вентилятор високого тиску у формі равлика можна експлуатувати в будь-яких умовах, де застосування інших приладів з аналогічними цілями з яких-небудь причин не представляється можливим. В цілому, всі вентилятори даного типу діляться на дві категорії. Перша має на увазі наявність литий равлики зі сплаву алюмінію, другий – равлика, виготовлену з нержавіючої або листової сталі. Перший варіант розрахований на незначну або середню продуктивність, тоді як другий більше підходить для середньої або збільшеною.

На особливу увагу заслуговують найдрібніші вентілятори- «равлики». Для їх виготовлення застосовується пластик високої якості.

Формування розцінок на радіальні вентилятори

Від певних критеріїв залежать і розцінки на радіальні вентилятори, в кожному випадку ціна буде індивідуальною, кліматичне обладнання оптом, звісно, буде коштує дешевше. Формується вона, виходячи переважно з таких параметрів, як типорозмір, габарити, а також виконання, наприклад, коррозионностойкий або вибухозахищений прилад буде коштувати дорожче звичайного.

Впливає на формування ціни і електродвигун, який використовується в такому обладнанні. Він може бути різної потужності, класу, захищеності і розміру.

Радіальні вентілятори- «равлики» в процесі експлуатації дозволяють виділити кілька переваг. В першу чергу, це можливість монтажу таких пристроїв в вентиляційних системах подачі або відведення повітря. Їх же можна використовувати в комплексних пристроях, а також для охолодження робочого обладнання. Такі системи відрізняються компактністю розмірів і можливістю використовувати інтегровану систему управління двигуном.

Замовити консультацію