Підлогові фанкойли

  Безкоштовна консультація та підбір обладнання


  Поява на ринку підлогових фанкойлів поставило покупців перед вибором: віддати перевагу фанкойл або ж традиційну спліт-систему. Але між цими пристроями багато відмінностей. Так, потужність, способи управління, теплоносій і сама конструкція істотно розрізняються. Так, спліт-системи працюють на фреоні, а фанкойли – на воді або антифризі. За рахунок цього агрегати виходять куди більш економічними і екологічними.

  Переваги використання фанкойлів

  Серед основних переваг підлогового фанкойла можна називати можливість як обігрівати, так і охолоджувати приміщення. При цьому може бути задіяний лише один чиллер, до якого і будуть підключені всі інші агрегати. Всі фанкойли можна налаштувати на підтримку певного мікроклімату, а управління для кожного задати індивідуально.

  При монтажі не потрібно задіяти фасад будівлі. Всі елементи фанкойла підлогового будуть розміщуватися безпосередньо всередині приміщення. Це важливо, якщо споруда має історичну цінність або на ній заборонено розміщувати сторонні елементи.

  Фанкойли підлогового типу відносяться до універсальних багатофункціональних пристроїв, здатним взяти на себе вирішення будь-яких питань по охолодженню або опалення приміщення та кондиціювання повітря.

  Монтаж підлогового фанкойла передбачає установку окремо стоїть елементів, можливість примикання до стіни або встройку в неї. За рахунок цього можна значно заощадити простір в кімнаті.

  Фанкойли підлогові виконані в стриманому і естетично привабливому дизайні. Завдяки цьому апарат відмінно вписується в приміщення з будь-яким інтер’єром, що не перетягує увагу на себе.

  Фанкойл здатний невпинно створювати відповідний мікроклімат в приміщеннях незалежно від погоди за вікном і інших чинників. Ще обладнанню під силу очищати вступник повітря.

  На обслуговування підлогового фанкойла не доведеться витрачати багато сил і часу. Що, знову ж таки, вигідно відрізняє його від звичайного кондиціонера. Фільтри і елементи, що потребують заміни, розташовуються в прямій доступності.

  Особливості конструкції підлогових фанкойлів

  Кожна модель підлогового фанкойла полягає в металевий корпус, який можна встановити виключно вертикально. Забір повітря в фанкойлами відбувається через нижню бічну панель. Верхня секційна решітка допомагає рівномірно розподілити потік повітря незалежно від того, теплий він або холодний. Решітка є знімним елементом, який дозволяє полегшити процес обслуговування і експлуатації всього пристрою.
  Сучасні підлогові фанкойли забезпечують практично безшумну роботи. Механізм захищений від перевантажень і має регулювання швидкості обертання.

  Вбудована системи енергозбереження забезпечує мінімальну витрату води при максимальному Потік повітря, що гарантує обігрів або охолодження приміщення за мінімальний час.

  Підлогові фанкойли в зв’язці з чилером можуть стати надійними помічниками і чудовою альтернативою застарілим кондиціонерів.

  Підлоговий фанкойл з доставкою по Україні

  Купуючи підлоговий фанкойл в Альянс Ейр, Ви отримаєте якісне обладнання від виробника MAXA, який знаходиться в Італії. Дані фанкойли вважаються одними з найкращих в Європі по своїй надійності.

  Ви також можете придбати фанкойл будь-якого типу: фанкойл касетного типу, канальний фанкойл або настінний фанкойл. Ми націлені на довгострокове співробітництво з нашими клієнтами і з цього пропонуємо найвигідніші умови. Як правило, наші клієнти стають нашими партнерами після першої покупки і працюють з нами до цього дня.

  Ми постачаємо обладнання прямо на об’єкт. При необхідності допоможемо в пусконаладке й підберемо додаткове обладнання для кондиціонування, опалення або вентиляції.

   

  підлоговий фанкойл компанії MAXA
  Фанкойл MAXA

  Фанкойл підлоговий: ціна від ексклюзивного дистриб’ютора в Україні

  Надішліть запит на підбір обладнання і ми підберемо найкращий варіант під Ваш проект. Залишити заявку на підбір і прорахунок ціни обладнання можна через форму зворотного зв’язку нижче або по телефону.

  Замовити консультацію