Кондиціонери типу Rooftop (Руфтоп)

Логотип roccheggiani - производителя руфтопов

Даховий кондиціонер руфтоп – що це?

Кондиціонер покрівельного типу являє собою моноблок, який встановлюється на даху будівлі. Завдяки простій конструкції монтаж системи досить простий і коштує не так вже й дорого. Руфтопи можуть одночасно охолоджувати або обігрівати повітря і вентилювати приміщення.

Покрівельний кондиціонер використовується в:

  • торгових і спортивних комплексах;
  •  багатозальних кінотеатрах;
  •  концертних залах;
  •  театрах;
  •  кафе;
  •  конференц-залах;
  •  вокзалах;
  •  аеропортах.

Роботу кондиціонера умовно можна поділити на кілька етапів. Спершу відбувається забір повітря з вулиці через решітку руфтопів. З приміщення рециркуляционний повітря подається в змішувальну камеру, де відбувається його змішування зі свіжим повітрям в необхідному співвідношенні. Змішаний повітря подається через фільтр дахового агрегату до конденсатору або випарника, де відбувається його нагрівання або охолодження, потім надходить в розподільні повітроводи.

Кондиціонер даховий: переваги

Кондиціонер покрівельний дуже надійний і економічний в роботі. Єдина автоматична система управління дозволяє вибрати необхідний режим роботи подачі повітря в приміщення.

Ще одним плюсом даної системи кондиціонування є те, що він простий в монтажі та експлуатації, володіє низьким рівнем шуму, компактний і багатофункціональний.

Даховий кондиціонер може бути спеціалізованим і загального призначення. Загальні підтримують необхідну температуру в приміщенні і подають задану кількість повітря, а спеціалізовані включають конструктивні рішення з енергозбереження або розроблені для кондиціонування об’єктів, які відвідують велика кількість людей.

Де купити даховий кондиціонер?

Конструкція покрівельних кондиціонерів ідентична будові традиційних віконних кондиціонерів. Іншими словами, вона включає стандартні для кондиціонерів вузли, а саме компресор, випарник, конденсатори, холодильний контур, вентилятор і змішувальну камеру.

Руфтопи можна встановлювати не тільки на плоскому даху, але і на похилій, і навіть на опорній стінці. Монтаж кондиціонерів найкраще довірити фахівцям.

Наша компанія пропонує до постачання кліматичне обладнання провідних європейських виробників, забезпечує технічну підтримку і здійснює сервісне обслуговування. З асортиментом продукції можете ознайомитися на сайті компанії, фахівці компанії допоможуть Вам не тільки підібрати обладнання відповідно до ваших вимог, а й рекомендують майстри, який грамотно проведе установчі роботи.

Ми поставляємо енергоефективне обладнання для вентиляції та опалення, системи холодопостачання та перфоровані текстильні повітроводи, для забезпечення комфорту у вашому приміщенні.

Замовити консультацію