Текстильні повітроводи

Текстильні повітроводи для систем вентиляції

klimagiel - производитель воздуховодов из ткани

Klimagiel – це та корпорація, яка протягом більше трьох десятків років активно працює в сфері кліматизації, виготовляючи і реалізовуючи канальні системи з металу та текстилю, призначені для розподілу повітряних потоків. Так повітроводи з текстилю, що застосовуються в багатьох галузях, дозволяють якісно розподіляти як гарячий, так і холодне повітря, роблячи це максимально рівномірно, що дозволяє досягти найбільшого комфорту.

Кольори в наявності

У нас ви можете купити текстильні повітроводи Klimagiel.

Залиште запит і наш менеджер уточнить актуальну ціну на сьогодні.

  Безкоштовна консультація та підбір обладнання


  Повітроводи з тканини останнім часом використовуються більш активно, ніж металеві та пластикові аналоги

  Переваг повітропроводів з тканин, виготовлених під торговою маркою Klimagiel, можна розрахувати чимало, саме тому в системах холодопостачання підприємств останнім часом все частіше їх використовують. Зокрема, їх застосування дозволяє отримати максимально вигідне економічне рішення багатьох проблем, які так чи інакше час від часу виникають в повітророзподільних системах, особливо, коли мова йде про підприємства сфери обслуговування та промислових будівлях.

  Такі об’єкти традиційно мають значні площі, а тому важливим критерієм є можливість з легкістю демонтувати конструкцію воздуховода для її очищення і дезінфекції.

  Подібні системи стали використовуватися в європейських країнах приблизно два десятка років тому, в той час вони змогли задовольнити навіть самі специфічні вимоги, що пред’являються харчовою промисловістю. Зокрема, для м’ясопереробки необхідна була невисока швидкість руху повітря в приміщеннях. Повітроводи Klimagiel зуміли цю потребу задовольнити за всіма параметрами.

  Далі система розвивалася одночасно в двох напрямках. Комплектації Soft-In дозволяє розподіляти повітря через всю поверхню тканинного воздуховода. Подібна система роздачі повітря експлуатувалася там, де була потрібна невисока швидкість руху повітря: в офісних приміщеннях з низькими стелями, де фанкойл настінний використовувати важко, в медицині, харчовій промисловості та ін.

  Друга система Jet-in на увазі розподіл повітря через спеціальні отвори і знаходить застосування там, де потрібно створювати спрямований потік повітря. За допомогою таких приладів можна забезпечити повноцінне опалення приміщень з високими стелями.

  Унікальність продукції даного типу полягає ще й в тому, що компанія-виробник використовує спеціальні програми, завдяки яким можна для кожної конкретної ділянки воздуховода Klimagiel розрахувати потрібний кут перфорації, а також число і розмір отворів. Таким чином можна досягти максимально точного розподілу повітря по всьому приміщенню.

  Чому текстильні повітроводи рекомендуються фахівцями

  Фахівці виділяють кілька плюсів використання тканинних повітропроводів Klimagiel, до їх числа можна віднести:

  • Простоту проектування, в рамках якого співробітнику, який виконує такі роботи, досить використовувати ті розміри приміщення, які він має спочатку. Решта розрахунки виконує безпосередній постачальник кліматичного вентиляційного обладнання в Україні, використовуючи спеціальне програмне забезпечення.
  • Стислі терміни і простоту монтажу. Залежно від того, яку конструкцію і форму воздуховода необхідно встановити, по перекриттях можна натягнути оцинкований сталевий канат. Альтернативою може стати прокладка двох металевих шпаг – їх використовують для підвішування воздуховода, який в цей момент схожий на звичайну фіранку. Спеціалізовані системи, що мають на увазі використання текстильних повітроводів, практично не потребують пусконалагоджувальних роботах, так як будь-яких воздухораздающіх приладів в їх конструкції немає – вони замінюються перфорацією.
  • Невелику масу конструкції в цілому, що обумовлено тим сировиною, яке використовується на виробництві. Питома вага воздуховода даного типу становить всього 250 грамів на метр квадратний, що практично в 40 разів менше, ніж у випадку, коли використовуються металоконструкції.
  • Невисоку вартість транспортування. Тканинні конструкції на відміну від тих, що виготовлені з металу або пластику, мають незначну товщину, а м’якість матеріалу дозволяє складати і упаковувати їх в будь-коробки. Таким чином вартість транспортування виходить майже на 90% нижче, ніж в будь-якому іншому випадку, навіть якщо металеві або пластмасові конструкції доставляються в розібраному вигляді для подальшого складання на об’єкті.
  • Гігієнічність, що припускає можливість оперативної збирання та розбирання, що значно полегшує можливе технічне обслуговування повітроводів такого типу. Вони час від часу потребують очищення та дезінфекції, а тому можуть називатися найкращим рішенням для тих ділянок, де обов’язкова умова – це чистота і стерильність.

  KLIMAGIEL застосовує програму CFD (Computational Fluid Dynamics), яка дозволяє точно імітувати напрямок повітря по термодинамічних і геометричним параметрам приміщення, наданим Клієнтом.
  Таким чином, можна реально оцінити навіть на початковій фазі проектування температуру і швидкість повітря в будь-якій точці приміщення. На малюнку показано, як велика кількість повітря в кімнаті приводиться в рух на висоті зросту дорослої людини, швидкість менше ніж 0,15 м / сек.

  Немає конденсату

  економія

  Невеликі транспортні витрати і швидка установка

  Можна мити

  Тканинні повітропроводи Klimagiel за всіма параметрами є чудовою альтернативою системам кондиціонування, виготовленим з пластика або металу. Саме тому вони настільки затребувані у великих приміщеннях, що характеризуються значною площею. Тканини, які використовуються для виробництва повітроводів даного типу, за всіма параметрами відповідають найсуворішим вимогам пожежної безпеки, вони нетоксичні і екологічні. Паропроникність текстилю, обраного для виготовлення поверхні таких пристроїв, забезпечує протидію утворенню конденсату, що є якісним експлуатаційним гідністю.

  Замовити консультацію