Запитати ціну

Ціна буде залежати від потужності та комплектації обладнання.
  Компактна вентиляційна установка з рекуператором Roccheggiani TCL

  Канальні вентиляційні установки серії TCL доповнюють серію блоків обробки повітря, розроблених з «малою висотою» для стельового монтажу.

  Пристрій забезпечує ідеальне рішення для приміщень, які потребують застосування системи кондиціонування повітря на невеликій висоті. Ця серія для горизонтального монтажу випускається в 7 різних моделях від 920 до 8000 м3 з високим зовнішнім статичним тиском. Доступний широкий асортимент аксесуарів з повітроводами, які забезпечують цілий ряд термо-гігрометріческіх і фільтруючих обробок, що підходять для житлових, комерційних і промислових приміщень.

  Теплообмінники

  Виготовлений з оцинкованої сталевої рами з декількома рядами, мідними трубами і безперервними алюмінієвими ребрами, які механічно прикріплені до труб. Трубні з’єднання мають нарізні сполучення для газу, включаючи вентиляційні клапани. Зливний піддон виготовлений з оцинкованої сталі із зливним з’єднанням 1/2 “.

  Автоматика для компактної вентиляційної установки з рекуператором Roccheggiani TCL

  Модульна повітрявідвідна установка TCL може поставлятися в комплекті з електронним управлінням, встановленим на установці. Використання регулятора Roccheggiani дозволяє оптимізувати продуктивність системи, щоб отримати максимальний комфорт і значну економію енергії. Перевірка роботи блоку TCL здійснюється через пристрої SKW22L або SKP22L.

  автоматика для компактної вентиляційної установки з рекуператором TCLавтоматика для компактних вентиляційних установок з рекуперацією тепла TCL

   

   

   

   

   

   

   

  Пристрій встановлює 2 датчика температури NTC 10 кΩ для вимірювання температури подачі і температури навколишнього середовища. Датчик температури зовнішнього повітря, датчик температури повертається повітря, датчик якості повітря, датчик вологості можуть поставлятися опція.

   Безкоштовна консультація та підбір обладнання