Фанкойли канального типу

  Безкоштовна консультація та підбір обладнання


  Купити канальний фанкойл з доставкою по Україні

  Замовляючи канальні фанкойли разом з Чиллерні установки в Альянс Ейр, Ви отримуєте професійний підбір обладнання по потужності для Вашого об’єкту. Наші фахівці проконсультують та нададуть краще рішення по продуктивності і ціні.

  Наша компанія націлена на співпрацю з будівельними та проектно-монтажними компаніями, а так само окремими бригадами, які займаються продажем і встановленням обладнання для опалення та кондиціювання комерційних і промислових приміщень.

  Ми постачаємо обладнання до об’єкта і допомагаємо в пусконаладке при необхідності. Наше обладнання обслуговують сервісні-центри партнери по всій Україні, що гарантує оперативну гарантійну допомогу і якісне сервісне обслуговування, оскільки всі сервісні центри добре знають наше обладнання.

  Фанкойл канальний: ціна від ексклюзивного дистриб’ютора в Україні

  Надішліть запит на підбір обладнання і ми підберемо найкращий варіант під Ваш проект. У нашому каталозі є промислові фанкойли: канальні, касетні (потолочний фанкойл) і настінні. Наші клієнти як правило стають нашими партнерами і ми націлені на довгострокове і взаємовигідне співробітництво. Здійсніть запит ціни на канальний фанкойл та інше обладнання через форму нижче або по телефону.

  Замовити консультацію