Промислові припливно-витяжні установки

Логотип Roccheggiani - виробника припливно-витяжних установок

Логотип BerlinerLuft - виробника стаціонарні вентиляційні установки

  Безкоштовна консультація та підбір обладнання


  Про промислових припливно-витяжних установках

  Промислові вентиляційні установки – це, по суті, спеціальні припливно-витяжні установки, що використовуються в вентиляційнних системах, в корпусі яких скомпоновані вузли, здатні в комплексі забезпечити переміщення попередньо очищеного в системі повітря. Остання здійснюється з метою підготовки повітряних мас для подачі в приміщення з подальшим видаленням після відпрацювання.

  Призначення і функції промислової припливно-витяжної установки

  Якщо в приміщення не надходить свіжий очищене повітря в постійному режимі, то реального комфорту буде дуже складно досягти. Ця функція покладається на вентилятори, встановлені в припливно-витяжних установках.

  Одночасно відпрацьоване повітря виводиться назовні. Від припливної вентиляції практично не буде толку, якщо попередньо налагодити цей процес. Сучасні моделі поєднують обидві функції, що працюють одночасно.

  На особливу увагу заслуговують входять в комплектацію таких приладів нагрівачі, за допомогою яких запобігається подача в приміщення холодного повітря. У системах з рекуператорами попередньо повітря піддається впливом калориферів, в яких здійснюється нагрів до необхідної температури. Один від одного вони відрізняються способом нагріву. Залежно від того, який саме носій використовується в якості холодоагенту.

  Але якщо потрібно забезпечити саме функцію охолодження повітря, в основному влітку, то більш актуальними будуть охолоджуючі балки в комплексі з приточно-витяжною установкою. Рекуператор буде утримувати холодне повітря в приміщенні, а холодні балки зможуть досягти більшого ефекту.

  Як здійснюється очищення припливного повітря

  Даний процес заслуговує на особливу увагу, так як повітря, що надходить в приміщення, повинен бути не тільки чистим, але і безпечним. Для того щоб усунути з надходять ззовні повітряних потоків мікрочастинки забруднень, використовуються змінні фільтри, здатні забезпечити глибоке очищення. В даному випадку вагомою перевагою є можливість самостійної їх заміни в міру необхідності.

  Можливості додаткового функціоналу

  Для того щоб користуватися промисловими припливно-витяжними пристроями було ще зручніше, в них передбачена можливість експлуатації в автоматичному режимі.

  Використання додаткових компонентів дозволяє істотно спростити управління припливно-витяжної установкою, що тільки підвищує її ефективність в процесі експлуатації. При підборі обладнання нашими співробітниками, Вам буде запропоновано декілька варіантів по автоматизації.

  Відсутність шуму в процесі роботи

  Ще одна важлива перевага промислових припливно-витяжних установок Roccheggiani і BerlinerLuft – безшумність, що забезпечується за допомогою використання спеціального покриття, що поглинає вібрації за умови, що всі роботи по підбору обладнання та подальшої його установці були виконані кваліфікованими фахівцями. Саме тому таке рішення стає особливо затребуваним там, де пильна увага приділяється конкретному параметру – рівню тиску звуку в приміщенні – він повинен відповідати встановленим нормативам. Ми підберемо Вам необхідне обладнання за наданими вимогам.

  Підвищена ефективність тепловідведення

  Промислові вентиляційні установки, які використовується на сьогоднішній день, повністю виправдовують заявлену виробниками ефективність, враховуючи санітарно-гігієнічні норми і можливість потенційної економії.

  Використання в складі установок рекуператорів доцільно. Якщо врахувати необхідність відводу тепла з приміщення. Таким чином виходить істотно зменшити витрати на нагрів вентиляційного повітря і опалення приміщення в комплексі.

  Промислові припливно-витяжні установки останнім часом активно використовуються з метою забезпечення повноцінної вентиляції великих промислових будівель, цехів, торгових центрів, лікарень і клінік, офісних приміщень, басейнів та ін.

  Теплоутилізатори, використовувані в такому обладнанні, бувають роторними або перекрестноточнимі, але в будь-якому випадку вони демонструють підвищений рівень рекуперації. Що досягає в окремих моделях 85%. Таким чином дуже легко забезпечується зниження експлуатаційних витрат на нагрівання припливного повітря практично в два рази.

  Таким чином, основними перевагами промислових припливно-витяжних установок Roccheggiani і BerlinerLuft можна назвати:

  • невисокий рівень шуму;
  • полегшений доступ до обладнання з метою його обслуговування;
  • велика потужність установок, здатних очищати повітря у великих приміщеннях;
  • можливість абсолютно будь-який компонування елементів в залежності від необхідних завдань;
  • можливість рекуперації енергії.

  Наш менеджер допоможе Вам підібрати необхідне обладнання за вигідною ціною.

  Замовити консультацію