Фанкойли

Фанкойли для опалення та кондиціонування

Логотип Thermocoldlogo maxa

  Безкоштовна консультація та підбір обладнання


  Фанкойли і їх принцип роботи

  Фанкойли – це кліматичні системи, що складаються з вентилятора і теплообмінника і вмонтовуються безпосередньо в приміщенні. Прилади використовуються для підтримки заданого температурного режиму, працюючи на обігрів або охолодження повітря. Точність фіксації температури становить 1 ° С. У зимовий період такий прилад здатний повністю замінити традиційно застосовується систему опалення. Асортимент Maxa складається з моделей для підлоги установки, настінних фанкойлів або фанкойли стельового кріплення.

  Фанкойли Maxa – це економічне рішення питання обігріву або охолодження повітря. Прилади адаптовані для експлуатації в житлових приміщеннях і мають поліпшені показниками ергономічності. Корпус виготовляється зі сталі з надійним антикорозійним покриттям, яке також передбачає ізоляцію від внутрішніх температур і шуму. Конструкція передбачає оснащення приладу дренажним піддоном для відводу конденсованої рідини.

  Багато хто вважає, що для підтримки комфортного температурного режиму в приміщенні використовуються тільки спліт-системи. Насправді існують і інші не менш ефективні рішення, такі як чиллер – фанкойл.

  Ті, хто ще не стикався з подібним обладнанням, навряд чи знає, якими перевагами воно володіє. Тому ми постараємося допомогти Вам розібратися в призначенні і принципах роботи цієї системи.

  Фанкойл являє собою систему, яка охолоджує або нагріває повітряні маси в приміщенні. Досить часто виробники вбудовують в подібні вентиляційні рішення фільтр, який буде перешкоджати попаданню пилу, пуху та інших забруднювачів безпосередньо в сам пристрій. Сучасні моделі оснащені пультом управління.

  Якщо в спліт-системах робота здійснюється за рахунок спеціального газоподібної речовини типу фреону, то в фанкойлами в основному використовують воду або етиленгліколь.

  В даний час існує декілька класифікацій фанкойлів. Одна з них поділяє наявні моделі на фанкойл касетний і канальний. Останні знайшли застосування в торгових центрах і офісах. Вони вбудовуються всередину системи вентиляції за підвісною стелею.

  Переваги системи фанкойл

  Якщо Ви хочете придбати обладнання для свого підприємства, то зверніть увагу на фанкойл касетного типу. Дана система:

  • не створює шуму;
  • легка в установці;
  • рівномірно розподіляє повітря по всьому приміщенню.

   

  Перед покупкою обов’язково визначитеся з територією для кондиціонування, а також потужністю обладнання. Можливо, Вам знадобиться система кондиціонування для Вашого приміщення.

  Де купити фанкойл?

  Купувати вентиляційні рішення бажано в спеціалізованих компаніях, а не на ринку, щоб надалі не шкодувати про своє неякісному придбанні. Ми пропонуємо своїм клієнтам товари від зарубіжних виробників, які користуються великим попитом. Наші постачальники вже встигли завоювати довіру своїх шанувальників. Наші фанкойли відрізняються високою якістю, а низька цінова політика нашої компанії дозволяє скористатися даною пропозицією навіть фірмам з невеликим бюджетом. Створення комфортних умов на підприємстві допоможе створити сприятливий клімат для Ваших співробітників, а також підвищити їх продуктивність і підняти настрій.

   

  Ви можете отримати консультацію наших фахівців, які з радістю підберуть Вам необхідне обладнання. В Альянс Ейр так само можна придбати кліматичне обладнання, яке буде необхідно для Вашого промислового об’єкта.

  Замовити консультацію