Запитати ціну

Ціна буде залежати від потужності та комплектації обладнання.

  Підвісні припливно-витяжні установки Roccheggiani HRU

  Новий блок HRU HEAT RECOVERY задовольняє вимогам циркуляції повітря і економії енергії в широкому діапазоні застосувань. Відповідно до вимог директиви екодизайну 2009/125 / CE для вентиляційних установок з ефективністю Erp2018 (Директива 1253/2014).

  Метою установок рекуперації тепла є мінімізація витрат на заміну повітря. Використовуючи високоефективний блок рекуперації тепла, можна заощадити більше 85% енергії, яка зазвичай втрачається при видаленні несвіжого повітря. Ці пристрої поєднують в собі високий рівень комфорту на зайнятому просторі і значну економію енергії.

  Блоки HRU призначені для роботи як влітку, так і взимку, і повністю підходять для використання в традиційних системах, де використовуються конвекторних-вентиляторні системи, кондиціонери, радіатори і фанкойли під підлогою. Серія доступна в 4 різних моделях з номінальною витратою повітря від 130 м3 / год до 3500 м3 / ч і особливо підходить для установки на підвісних стелях, для повітроводів і для подачі повітря і видалення повітря з приміщень. Ці підвісні припливно-витяжні установки особливо підходять для використання в житлових і комерційних приміщеннях, офісах, магазинах, барах і ресторанах, необхідних в місцях для куріння відповідно до правил пасивного куріння.

  Автоматика для припливно-витяжної установки з рекуперацією тепла і охолодженням Roccheggiani HRU

  Блок рекуперації тепла HRU може бути забезпечений бортовим електронним управлінням.

  автоматика для припливно витяжна установка з рекуперацією тепла і охолодженнямавтоматика для підвісні припливно витяжні установки

   

   

   

   

   

   

   

   

  Використання регулятора Roccheggiani дозволяє оптимізувати продуктивність системи для досягнення максимального комфорту і значної економії енергії.
  Функціональність HRU контролюється віддаленими терміналами SKW22L або SKP22L.
  Пристрій встановлює 2 температурних датчика NTC 10 кΩ для вимірювання температури свіжого повітря, припливного і поворотного повітря.
  Датчики температури повітря на виході, датчики якості повітря і датчики відносної вологості можуть поставлятися в якості додаткових аксесуарів.