Запитати ціну

Ціна буде залежати від потужності та комплектації обладнання.

  Припливно-витяжна вентиляція з охолодженням повітря від Roccheggiani серії DRU

  Повітря переміщається за допомогою двухпроводной розподільчої системи, яка розділена між свіжим повітрям, що забирається зовні (подача), і забрудненим повітрям, що забирається з вологих приміщень і кухні (повернення).

  Тиск, необхідне для переміщення повітря, подається вентиляторами в блоці рекуперації тепла.

  Два повітряні потоки фільтруються і потім направляються в блок відновлення поперечного потоку, в якому через металеві поверхні з оптимальну теплопровідність відводиться повітря віддає частину свого тепла (або витягує частину) зовнішнього повітря для відновлення.

  Оброблений таким чином повітря після подальшої фільтрації направляється в навколишнє середовище вздовж каналів, з’єднаних з відповідними дифузорами.

  Переваги припливно-витяжної установки з охолоджувачем (рекуператором) Roccheggiani DRU:

  1. Досягнення кращої якості повітря завдяки постійному і поступового вступу свіжого повітря, взятого із зони з мінімальною кількістю забруднюючих речовин і відфільтрованої перед відправкою в приміщення.
  2. Економія енергії на загальних потребах в повітряному опаленні поновлюваного повітря.
  3. Збереження будинку від впливу цвілі і вологи.
  4. Підтримка хорошого рівня звукового комфорту, оскільки при контрольованій механічної вентиляції немає необхідності відкривати вікна для повітрообміну.
  Це особливо важливо в галасливих районах, поблизу жвавих доріг або залізниць.
  5. Сприяння зниженню забруднення навколишнього середовища.

  вентиляція з кондиціонуванням повітря в будинку

  Економія на опаленні / кондиціонуванні

  В українських будинках близько 70% енергоспоживання пов’язано з витратами на опалення (взимку) або кондиціонування (влітку).
  Як взимку, так і влітку, проте, при природній вентиляції втрачається багато енергії, особливо коли вікна відкриті або в режимі провітрювання.
  Втрати тепла через вікна можуть становити до 50% від загальної тепловтрати будівлі, і з цієї причини дуже вигідно використовувати систему механічної вентиляції, яка не тільки забезпечує необхідну вентиляцію, але і забезпечує більше 90% рекуперації тепла.
  Це означає значну економію витрат на електроенергію.

   Безкоштовна консультація та підбір обладнання