Запитати ціну

Ціна буде залежати від потужності та комплектації обладнання.

  Компактна припливно-витяжна установка з роторним рекуператором IQvent Minima

  Мала повітрооброблюючі установка з роторним рекуператором, плавним регулюванням витрати повітря, вбудованим електропідігрівом повітря та інтегрованою системою автоматики з провідним пультом дистанційного керування установкою. Продуктивність установок даного типу варіюється від 400 до 800 м3 / год.

  Дана установка має компактні розміри, виготовлена ​​з оцинкованої сталі з полімерним покриттям, має міцну жорстку конструкцію корпусу відповідного високого стандарту L2 щільності корпусу на витоку повітря.

  Переваги припливно-витяжної установки з роторним рекуператором IQvent Minima:

  Застосування в якості шумо-теплоізоляції в стінах корпусу мінеральної вати Rockwool щільністю 26 кг / м3, дозволяє говорити про одні з кращих технічних характеристиках в своєму класі. Застосування однофазного вентилятора RUCK ventilatoren – це надійність і довговічність при високій енергоефективності.

  роторний рекуператорРоторний рекуператор ми застосовуємо виключно фірми Klingenburg GmbH, зарекомендували себе як виробник надійної і якісної продукції, яку довгі роки застосовують в своєму кліматичному обладнанні практично всі європейські виробники.