Запитати ціну

Ціна буде залежати від потужності та комплектації обладнання.
  Припливно-витяжна установка з роторним рекуператором і вбудованим тепловим насосом IQvent Duo

  Найбільш передова і технічно досконала мала кліматична установка з роторним рекуператором. Установка оснащена вбудованим електропідігрівом припливного повітря, інтегрованою системою автоматики з провідним пультом дистанційного керування і можливістю інтеграції в систему «Розумний будинок». Продуктивність установок даного типу від 350 до 800 м3 / год.

  Конструкція корпусу ідентична установкам Minima за винятком застосування більш ергономічними фурнітури і кріплень. Корпус має кілька колірних рішень.

  Переваги припливно-витяжних установок з рекуператором IQvent Duo:

  У даній серії установок, як і в серії Optima, застосовані вентилятори серії EC торгової марки RUCK ventilatoren.

  Реверсивний тепловий насос, побудований на компресорах GREE, Copeland Scroll дозволяє домогтися рішення відразу декількох завдань: компактність, висока продуктивність при низьких температурах, високий ККД, температура припливного повітря до 35 ° С, реверсивний режим роботи влітку на охолодження.

  Відмінною особливістю установок є виняткова «дружність» для здоров’я людини. Низька температура (до 50 ° С) теплообмінника, в режимі теплового насоса, дозволяє мінімізувати осушення припливного повітря в зимовий період експлуатації. Всі кліматичні установки даної серії мають можливість дистанційного керування через програми віддаленого доступу і мобільний додаток.

  Ціна на припливно-витяжну установку з рекуператором IQvent Duo буде як у виробника, оскільки ми є офіційним дилером даної продукції в Україні.