compScroll - Теплові насоси для опалення Thermocold AWC PROZONEventCentrifugo - Теплові насоси для опалення Thermocold AWC PROZONEr410a - Теплові насоси для опалення Thermocold AWC PROZONEbatterie alettate - Теплові насоси для опалення Thermocold AWC PROZONEinterno - Теплові насоси для опалення Thermocold AWC PROZONEhci - Теплові насоси для опалення Thermocold AWC PROZONEhydronic - Теплові насоси для опалення Thermocold AWC PROZONE

Запитати ціну

Ціна буде залежати від потужності та комплектації обладнання.

  Технічні характеристики теплових насосів для опалення Thermocold AWC PROZONE

  Агрегати серії AWC PROZONE – це повітряно-водяні чиллери і теплові насоси з відцентровим поршневим вентилятором і герметичними спіральними компресорами, придатними для установки всередині приміщень в будівлях з повітроводами на впуску і випуску. Пристрої доступні як з вертикальною, так і з горизонтальною розвантаженням.
  Установки AWC PROZONE доступні в 14 розмірах і версіях.

  Корпус

  Корпус виготовлений з товстостінної конструкції з оцинкованої сталі. Антикорозійна обробка порошковою фарбою по всій рамі забезпечує тривалий опір зовнішньої установки навіть в агресивних умовах навколишнього середовища. Його конструкція дозволяє виготовляти ці машини у вигляді модульних блоків і в той же час забезпечує постійний потік повітря через оребрені змійовики і полегшує технічне обслуговування та обслуговування.

  Компресор теплових насосів Thermocold AWC PROZONE

  Компресор спірального герметичного типу. Ці компресори відрізняються високою продуктивністю і низьким рівнем шуму і вібрації. Високі значення COP отримані:

  • Завдяки високій об’ємної ефективності в усьому робочому діапазоні, одержуваної завдяки постійному контакту між нерухомою і обертається спіраллю, що дозволяє уникнути поганого простору і швидкого розширення холодоагенту;
  • Завдяки низьким втратам тиску через відсутність всмоктуючого і нагнітального клапанів і постійного стиснення;
  • Завдяки зменшенню теплообміну між всмоктуючим і нагнітальним холодоагентом, завдяки повного поділу шляхів для холодоагенту.

  Функція динамічного логічного управління (DLC)

  Завдяки функції DYNAMIC LOGIC CONTROL електронний контролер може управляти перепадом температури води на вході в залежності від швидкості її зміни.
  Функція DLC частково працює як симулятор водяного бака: фактично вона дозволяє зменшити кількість пусків компресора.
  Основна перевага функції dLC полягає в умовах малого навантаження, тобто:

  • компресор вимкнений, і температура води підвищується дуже повільно; в цій ситуації DLC може затримати запуск компресора, замінивши себе тепловою інерцією, яка була б отримана з водяного бака.
  • компресор працює, і температура води знижується дуже швидко; в цій ситуації DLC може затримати вимикання компресора. Таким чином, досягається той же результат, який був би отриманий з теплової інерції водяного бака.

  В результаті функція DLC дозволяє зменшити розміри резервуара для води, що дає величезні переваги для зони обслуговування агрегату.
  ДИНАМІЧНЕ ЛОГІЧНЕ УПРАВЛІННЯ доступно тільки для одноконтурних модулів.