спіральний компресоросьовий вентиляторхолодоагент r410aРебра конденсаційної котушкиПластиназовнішня установкаДля комерційного і промислового сектораhydronic4-х трубна системаnew

Запитати ціну

Ціна буде залежати від потужності та комплектації обладнання.

  Інформація про мультитрубну систему 4VS-EA

  Версії

  MA: багатофункціональний блок з повітряним охолодженням
  SL: акустична версія
  PB / PM / PA: гідравлічний комплект, включаючи 1 або 2 насоси, низька можливий тиск головки (150 кПа), середнє (250 кПа), висока (450 кПа).

  Технологія INVERTER: максимальна ефективність при часткових навантаженнях

  Блоки 4VS-EA здатні задовольнити потребу в холодній і гарячій воді протягом всього року, що є основною характеристикою усіх блоків системи Multitube. Використання інверторних компресорів дозволяє оптимізувати продуктивність відповідно до реальних вимог установки, забезпечуючи максимальну ефективність при часткових навантаженнях.

  Переваги

  – Установки 4VS-EA розроблені відповідно до нової Директиви ErP 2009/125 / EC (вступила в силу в Європейському Союзі з 26 вересня 2015 року), що стосується всієї продукції, призначеної для опалення та виробництва гарячої води для побутових потреб.
  – Агрегати 4VS-EA можуть працювати в багатьох можливих комбінаціях, завдяки наявності двох незалежних виділених теплообмінників для одночасного виробництва холодної і гарячої води, агрегати можуть АВТОНОМНО визначати більш відповідний робочий цикл відповідно до необхідних навантажень.
  – Використання інвертора дозволяє пристрою розподіляти загальну потужність до 15%.
  – Використання інверторних компресорів знижує пусковий струм, щоб уникнути необхідності в пристроях плавного пуску, уникаючи використання додаткових компонентів для корекції коефіцієнта потужності.
  – Значення ESEER на 30% вище, ніж у двохпозиційних компресорних агрегатів, а значення MOER до 14%.
  – Рівень шуму сильно знижується при частковому навантаженні.
  – Digital Defrost – це цифрова самоадаптірующаяся система розморожування, здатна запобігти утворенню інею, яка працює тільки в разі ефективного присутності інею на ребрах котушок.
  – Функція DYNAMIC SET POINT дозволяє одночасно змінювати задане значення, щоб завжди досягати умов найкращого комфорту і, перш за все, максимальної економії енергії.