Компресорно-конденсаторні блоки Thermocold

Логотип Thermocold

Компресорно-конденсаторні блоки в Україні

Компресорно-конденсаторні блоки, звані ще ККБ – це функціональні агрегати, призначені для кондиціонування повітря в приміщеннях різного призначення. Пристрій приладу передбачає взаємопов’язану роботу компресора, конденсатора і вентилятора. Охолодження повітря проводиться за рахунок подачі в теплообмінник рідких холодоагентів, робота на обігрів відбувається за принципом теплового насоса.

Переваги ККБ

ККБ відрізняються високою енергоефективністю – вони виробляють більше одиниць енергії, ніж споживають. Це досягається за рахунок ефективного енергообміну із зовнішнім середовищем і герметичній конструкції компресора. Компресорно-конденсаторні блоки адаптовані для використання в українських кліматичних умовах і можуть експлуатуватися при низьких температурах (до -10 ° С). Передбачена підтримка фіксованої температури з точністю до 1 ° С.

Відмітна особливість ККБ Thermocold полягає в використанні для охолодження виключно екологічно чистих холодоагентів, що робить прилади абсолютно безпечними для навколишнього середовища і здоров’я людини. Багаторівнева технічно продумана система захисту виключає можливість виникнення несправностей в процесі експлуатації. Термін експлуатації приладів складає більше 10 років, надається гарантія 2 роки з можливістю розширення гарантії за спеціальною програмою.

В розділі холодопостачання систем кондиціонування повітря Ви так само можете замовити чилери для охолодження води або надішліть заявку на підбір обладнання під Ваш проект. Наші фахівці зв’яжуться з Вами найближчим часом.

Замовити консультацію