Компресорно-конденсаторні блоки Thermocold

Логотип Thermocold

Компресорно-конденсаторні блоки в Україні

Компресорно-конденсаторні блоки, звані ще ККБ – це функціональні агрегати, призначені для кондиціонування повітря в приміщеннях різного призначення. Пристрій приладу передбачає взаємопов’язану роботу компресора, конденсатора і вентилятора. Охолодження повітря проводиться за рахунок подачі в теплообмінник рідких холодоагентів, робота на обігрів відбувається за принципом теплового насоса.

Невід’ємним елементом системи повітряного охолодження, яка застосовується в приміщеннях великих площ, є компресорно-конденсаторний блок. Його завдання зводиться до підготовки рідкого холодоагенту і його транспортуванні до теплообмінника, що забезпечує процес випаровування. Залежно від конструкційного виконання і особливостей установки агрегату, розрізняють кілька типів ККБ. Підібрати і купити ККБ необхідних параметрів і характеристик можна, звернувшись в нашу компанію.

Типи і будова ККБ

ККБ складаються з компресора, конденсатора, осьового або відцентрового вентилятора і системи управління, що здійснює електроживлення установки. Принципи роботи ККБ залежать від варіанту функціонування системи. При включенні її в режим охолодження відбувається випаровування фреону з подальшою конденсацією за допомогою компресора. При використанні функції обігріву, компресорно-конденсаторні блоки здійснюють зворотний цикл дій – конденсацію і охолодження.

Компресорно-конденсаторні агрегати діляться на 4 види залежно від типу конструкції:

  • охолодження на основі осьового вентилятора – найбільш громіздкий і економічний варіант, призначений для розташування поза будівлею;
  • охолодження повітряної маси за допомогою відцентрового вентилятора – підходить у випадках неможливості установки блоку на стіні будівлі;
  • система водяного охолодження – застосовується при необхідності розмістити агрегат всередині будівлі, володіє великою потужністю і можливістю застосування ресурсів природних водойм;
  • блок з виносним конденсатором – застосуємо для внутрішньої установки.

Переваги ККБ

ККБ відрізняються високою енергоефективністю – вони виробляють більше одиниць енергії, ніж споживають. Це досягається за рахунок ефективного енергообміну із зовнішнім середовищем і герметичній конструкції компресора. Компресорно-конденсаторні блоки адаптовані для використання в українських кліматичних умовах і можуть експлуатуватися при низьких температурах (до -10 ° С). Передбачена підтримка фіксованої температури з точністю до 1 ° С.

Відмітна особливість ККБ Thermocold полягає в використанні для охолодження виключно екологічно чистих холодоагентів, що робить прилади абсолютно безпечними для навколишнього середовища і здоров’я людини. Багаторівнева технічно продумана система захисту виключає можливість виникнення несправностей в процесі експлуатації. Термін експлуатації приладів складає більше 10 років, надається гарантія 2 роки з можливістю розширення гарантії за спеціальною програмою.

В розділі холодопостачання систем кондиціонування повітря Ви так само можете замовити чилери для охолодження води або надішліть заявку на підбір обладнання під Ваш проект.

Де купити ККБ, Вартість блоків

На ККБ ціна формується, виходячи з бренду виробника і конкретної моделі – її характеристик і переваг. Будучи офіційним партнером відомих світових компаній-постачальників на протязі більше 10 років, ми раді запропонувати своїм клієнтам якісну продукцію з оперативною доставкою за найкращою ціною в Україні.

Наші консультанти допоможуть визначити, який саме необхідно компресорно-конденсаторний блок купити для необхідних покупцеві цілей. Величезний досвід роботи на ринку холодильної техніки і уважне ставлення до кожного клієнта гарантують правильний підбір агрегату і хороше враження від співпраці. Звернутися до менеджера компанії можна, залишивши заявку на зворотний зв’язок на сайті.

Замовити консультацію