Доставка промислових теплових насосів повітря-вода і вентустановок у Житомир

Завдяки новим технологіям та конструктивних рішень сучасне кліматичне обладнання поєднує в собі високу продуктивність і економічність в плані витрачання енергії і витрат на обслуговування. Воно розраховане на багаторічну експлуатацію в інтенсивному режимі за мінімальних потреб в сервісі і догляді. Саме такі рішення пропонує компанія «Альянс Ейр». Ми працюємо в сфері кліматичного обладнання з 2013 року, тому зібрали широкий асортимент затребуваних вентиляційних систем і теплових насосів, надійних руфтопів і фанкойлів, многотрубний установок і текстильних повітроводів.

Наші переваги

Керуючись професійним підходом, компанія допоможе з оснащенням медичних центрів і лабораторій, заводів харчової промисловості та інших підприємств виробничого роду діяльності. У нас знайдуться рішення для офісних, торгових, розважальних комплексів. Устаткування, яке відповідає європейським нормам і стандартам, затребуване при оснащенні спортивних і культурних об’єктів, навчальних закладів, ресторанів і готелів.

«Альянс Ейр» подбає про оперативне відповіді на будь-який запит. Тому ваш об’єкт буде оснащений у встановлені терміни з дотриманням домовленостей із замовником. Співпраця з нами – це повний комплекс послуг, починаючи від підбору оптимальної системи і закінчуючи допомогою з пуско-налагоджувальними роботами, складанням, оновленням старого оснащення.

Нас цінують за професіоналізм і досвід, високий рівень відповідальності і адекватну цінову політику. «Альянс Ейр» пропонує продукцію перевірених брендів, в надійності яких впевнений на 100%:

  • Roccheggiani;
  • IQvent;
  • Maxa;
  • Thermocold Costruzioni S.r.l.;
  • Pioneer Corporation;
  • Klimagiel;
  • BerlinerLuft.

Компанія готова також запропонувати сервісне обслуговування. Сервіси виконують ремонтні роботи, як протягом дії терміну гарантії, так і в післягарантійний період.

Як скористатися нашими послугами в Житомирі

Якщо вам необхідно якісне промислове кліматичне обладнання, вивчайте сайт або звертайтеся за підказками до менеджерів. Вони зорієнтують в асортименті, оброблять оперативно вашу заявку і приступлять до виконання замовлення. Оплата виконується безготівковим способом, але «Альянс Ейр» готовий йти на поступки, вислухавши ваші побажання по взаєморозрахунку. Телефонуйте, звертайтеся по електронній пошті або заповнюйте зворотну форму на сайті!

    Безкоштовна консультація та підбір обладнання