Постачання промислового кліматичного та вентиляційного устаткування в Запоріжжі

Наше торговельне підприємство «Альянс Ейр» спеціалізується на поставках в Запоріжжі і інші міста України промислових вентиляційних, кліматичних систем протягом восьми років. За цей період успішної діяльності ми реалізували більше сотні комплексних проектів в різних містах країни, жоден із замовників не залишився незадоволеним співпрацею. Особливу подяку висловило керівництво таких великих підприємств, як фармацевтична компанія «Байєр», «Миронівська птахофабрика» медцентр «Інтосана». Ці та багато інших замовники особливо виділили наступні особливості нашої роботи:

 • Незмінна якість. Ми співпрацюємо безпосередньо виключно з провідними європейськими виробниками кліматичного, вентиляційного обладнання, тому гарантуємо повну відповідність кожного елемента інженерних систем заявленим технічним характеристикам, якісним критеріям. Поставляємо тільки сертифіковані агрегати, комунікації та фурнітуру, вироблену в Італії, Німеччині, Туреччині та Польщі. Якість підтверджується сертифікатами міжнародного зразка Eurovent і Ecodesign.
 • Доступна ціна. Завдяки прямим поставкам із заводів-виготовлювачів вартість поставляються компонентів мінімальна по Україні. Цьому ж сприяє проста логістична схема поставок, реалізації проектів будь-якої складності. «Альянс Ейр» не має складськими приміщеннями на території країни, що мінімізує витрати на забезпечення діяльності фірми. В асортименті немає дешевих товарів виробництва маловідомих підприємств, у нас можна замовити системи середнього цінового сегмента, збалансовані за всіма споживчим критеріям.
 • Енергоефективність. В каталозі є тільки інноваційні вентиляційні, кліматичні системи, які відповідають усім сучасним вимогам енергоспоживання.
 • Продуктивність. Наші проектанти підберуть для кожного об’єкта максимально продуктивні компоненти інженерних схем з урахуванням особливостей конструкції, експлуатації.
 • Екологічність. Всі агрегати, трубопроводи, інші компоненти, пропоновані нами, не здатні отруювати навколишнє середовище будь-якими шкідливими еманації, випарами, негативно впливати на здоров’я людей.

Каталог товарів

Ми займаємося поставками комплектів кліматичних систем, вентиляційних для середніх і великих компаній «під ключ». Наші фахівці оперативно підберуть, замовлять і доставлять зі складів виробників в Європі повні набори компонентів наступних інженерних систем:

 1. Кліматичні. У цю категорію входять спліт-системи, мультиспліт, канальні. Для великих об’єктів в якості зовнішніх блоків можуть використовуватися класичні конденсаторні модулі (руфтопи), що функціонують за рахунок циркуляції по трубопроводах холодоагенту, що переходить на різних ділянках в рідке і газоподібне стан. Останнім часом все більшим попитом користуються водяні схеми «чиллер-фанкойл», що є абсолютно безпечними для навколишнього середовища і нездатні нашкодити озоновому шару.
 2. Холодильні. Ми зможемо спроектувати і здійснити поставку холодильного обладнання для приміщень медичних, комерційних, підприємств харчової, фармацевтичної промисловості, інших об’єктів, технологічний процес на яких вимагає низькотемпературного режиму.
 3. Вентиляційні. Закупимо і доставимо всі необхідні елементи для організації сучасних приточно-витяжних систем, що функціонують в повністю автоматичному режимі. За бажанням замовника поставимо вентсистеми з багатоступеневою фільтрацією приточного повітря, підігрівом – рекупераційних установкою, що сприяє відчутної економії електроенергії в холодну пору року.
 4. Опалювальні. У нас в асортименті є обладнання як для класичних опалювальних систем, так і сверхенергоеффектівное, яке функціонує відповідно до принципу Карно (аналогічно холодильним схемами). До такого відносяться теплові насоси, що відбирають розсіяну теплову енергію з навколишнього середовища (з повітря, природних / штучних водойм, грунту).

Особливості співпраці з «Альянс Ейр»

Після надходження замовлення на поставку товарів з європейських заводів інженери компанії розробляють проект, специфікацію узгоджують з клієнтом. Потім менеджери фірми звертаються безпосередньо до прямих представникам виробника. Як правило, терміни поставки коливаються в межах 2-8 тижнів в залежності від комплектації та наявності замовлених товарів на складі виготовлювача. Оплата здійснюється по безналу, можливо оплатити поставку іншим способом, попередньо обумовивши цей момент співпраці з менеджером компанії, провідним проект.

Якщо ви бажаєте придбати за мінімальними цінами в Запоріжжі високоякісні компоненти сучасних вентиляційних, опалювальних, кліматичних систем, звертайтеся до послуг підприємства «Альянс Ейр.

  Безкоштовна консультація та підбір обладнання