Доставка промислового вентиляційного обладнання в Вінниці

Ми хочемо, щоб співпраця з нашою компанією завжди залишалося приємним і вигідним для наших клієнтів. Тому ми пропонуємо максимально вигідні пропозиції з доставки та оплати кліматичного і вентиляційного устаткування в Вінниці.

Наша компанія «Альянс Ейр» почала свою роботу в 2013 році, з тих пір є надійним партнером для багатьох організацій по всій Україні. Наш асортимент представлений всім необхідним для того, щоб створити комфортний клімат і забезпечити доступ свіжого повітря в приміщення в будь-який час року.

Доставка обладнання «Альянс Ейр» у Вінниці

Після того як ви вибрали і придбали обладнання від нашої компанії, настає час зайнятися доставкою. Всі нюанси транспортування обраних позицій ви можете уточнити у наших менеджерів. Оскільки мова йде про оптові замовлення, для доставки устаткування використовуються вантажні автомобілі. Також є можливість забрати замовлення самостійно, в такому випадку всі витрати з транспортування і вивантаження клієнт бере на себе.

Крім безпосереднього транспортування обладнання до місця установки, ми надаємо консультацію по складанню, налагодженню та запуску систем кондиціонування і вентиляції в роботу. Також ми допомагаємо в оновленні старого обладнання, не втрачаючи в якості і ефективності.

Терміни постачання устаткування варіюються від 2 до 8 тижнів. Все залежить від виробника і моделі. Деякі позиції можна придбати зі складу, але запас обмежений. В такому випадку доставка буде виконана істотно швидше.

Оплата товарів та послуг

Оплата товарів та послуг, замовлених в компанії «Альянс Ейр», здійснюється за безготівковим розрахунком. Наша компанія спеціалізується на співробітництві з організаціями різної величини, тому ми досконало знаємо про те, як оформляти всі необхідні документи і готувати потрібну клієнтам звітність. В окремих випадках для постійних оптових клієнтів ми можемо розглянути і інші варіанти оплати, зручні для замовника.

Заявку на консультацію по підбору обладнання можна оформити через форму зворотного зв’язку на сайті кожен день без вихідних і перерв. Щоб отримати допомогу експерта, зв’яжіться з нами за контактами, представленим на сайті, в робочий час і задайте запитання.

    Безкоштовна консультація та підбір обладнання