Доставка та оплата промислового кліматичного обладнання в Ужгороді

Теплові насоси та іншу кліматичну техніку потрібно вибирати з урахуванням її ефективності. Компанія Альянс Ейр пропонує покупцям найвигідніші умови поставки кліматичного обладнання в Україні. Організація працює з 2013 року і пропонує найбільш лояльні та вигідні умови. В асортименті ви знайдете повний перелік установок для підтримки клімату в приміщеннях різних типів, забезпечення постійного припливу свіжого повітря.

Наші переваги

В каталозі Альянс Ейр ви знайдете:

 • вентиляційне обладнання;
 • кліматичні установки в асортименті.

Є люксові і бюджетні варіанти, вони підійдуть для вирішення комерційних і промислових завдань. Клієнти зможуть отримати консультації та допомогу у виборі. Також можете розраховувати на консультацію при монтажі, установці і пусконаладке апаратури. Ви отримуєте всі необхідні послуги в одному місці і під ключ.

Альянс Ейр здійснює тільки гуртовий продаж установок для юридичних осіб. З приватними клієнтами співпраця не ведеться. Всі пропозиції максимально гнучкі та зручні. Ви зможете оновити набір установок на своєму об’єкті і заощадити гроші. Фахівці компанії сприяють у виборі установок під ключ, за розробленими замовниками проектів з урахуванням особливостей діяльності вашої компанії, доступного бюджету.

Ціна запитання

Вартість установок оптимальна, вона відповідає якості, принципи ціноутворення гнучкі. Для постійних клієнтів Альянс Ейр і партнерська мережа сервісних центрів по Україні пропонують, крім поставок апаратури, такі послуги:

 • ремонт по гарантії;
 • післягарантійний ремонт;
 • регулярне сервісне обслуговування.

Щоб клієнти в Ужгороді та інших містах України могли без обмежень користуватися даними послугами, передбачена розвинена мережа партнерських сервісних центрів. Ціни також доступні, деякі послуги надаються взагалі безкоштовно.

Як замовити

Якщо ви хочете отримати техніку в Ужгороді, замовте доставку товару за вказаною адресою. Терміни поставок становлять 2-8 тижнів в залежності від комплектації конкретної партії. Поставки йдуть безпосередньо від виробника з Італії та інших країн ЄС. Для оплати покупок використовуйте безготівковий розрахунок. Рахунок-фактуру для переказу грошей виставимо відразу після отримання замовлення. Інші варіанти доступні тільки за попереднім погодженням з клієнтом.

Замовлення на підбір обладнання обробляються 24/7. Менеджер зв’яжеться з вами в мінімальні терміни в робочий день після оформлення заявки. Ніяких прихованих умов і додаткових комісій немає.

Особливості та формат поставок

Основні особливості поставок обладнання в нашій компанії:

 1. Доставка замовлень по всій Україні транспортними компаніями на вибір клієнта. Допоможемо підібрати оптимальне рішення з урахуванням швидкості доставки, рівня надання транспортних послуг.
 2. Обов’язкове оформлення замовлення – підтримується саме такий формат співпраці.
 3. Відвантаження готових зразків в день надходження заявки на замовлення набору обладнання за умови, що ці зразки є в наявності на складі.
 4. Розрахунок вартості для кожного замовлення окремо – щоб дізнатися фінансові умови співпраці конкретно в своєму випадку, залиште замовлення і менеджер виконає необхідні розрахунки.
 5. Терміни доставки від 2 тижнів – їх ви дізнаєтеся при оформленні заявки. Ми робимо все можливе, щоб ви не чекали.

Надсилайте запит і приєднуйтесь до нас. Альянс Ейр – це кращі умови поставок промислового кліматичного обладнання в Ужгороді і максимальний асортимент.

До початку співпраці підписуємо договір, в якому детально будуть викладені в умови. Ми станемо вашим кращим партнером в місті Ужгород.

  Безкоштовна консультація та підбір обладнання