Доставка промислових припливно-витяжних установок і теплових насосів в Тернопіль

Кліматичне та вентиляційне обладнання необхідно багатьом великим підприємствам. Особливим попитом користуються системи охолодження або обігріву, які беруть участь в технологічному процесі виробництва. Також затребувані системи кондиціонування для підтримки комфортної температури в цехах, офісних або виробничих приміщеннях. До них відносяться: установки забезпечують приплив-витяжку повітря, спліт-системи, руфтопи, прецизійні кондиціонери та ін.

Компанія “Альянс Ейр”

У каталозі компанії пропонується широкий вибір виробів, але Alliance Air постійно поповнює його новими зразками. В асортименті є пристрої різної потужності, починаючи від технологічних ліній, призначених для величезних будівель, закінчуючи кондиціонерами для невеликих за площею приміщень.

Такий багатий вибір гарантує, що тут знайдеться кліматичне обладнання для будь-яких цілей, а якщо такого не станеться, потрібні пристрої можна зібрати за індивідуальним замовленням.

У зв’язку з тим, що системи клімат-контролю відносяться до технічно складних виробів, вимагають дбайливого звернення при транспортуванні, рекомендується замовляти їх доставку організаціям, які мають досвід з перевезення таких вантажів.

Альянс Ейр доставляє кліматичне обладнання по місту Тернопіль та всій Україні. Наша фірма завжди відповідально ставиться до взятих на себе зобов’язань, ніколи не порушуючи терміни поставок.

Компанія співпрацює з провідними виробниками Європи більше 7 років, тому може запропонувати великий асортимент продукції. Замовляючи обладнання в Альянс Ейр, ви вибираєте європейську якість, надійність, доступні ціни, надійну доставку.

Альянс Ейр також надає сервісні послуги, виконуючи гарантійне і післягарантійне обслуговування, ремонт, технічне обслуговування кліматичного і вентиляційного устаткування.

Доставка обладнання в м.Тернопіль

Компанія Alliance Air доставить замовлену обладнання за вказаною адресою в м Тернопіль, або по всій території країни. Терміни на виконання замовлення визначаються наявністю товару на складі і можуть становити від двох тижнів до півтора місяців.

При необхідності можна зв’язатися з менеджером компанії, щоб уточнити всі питання, включаючи терміни доставки, наявність обладнання, а також обсяг і асортимент замовлення. Наші співробітники завжди готові допомогти клієнтам. Консультації по комплектації замовлення, термінів доставки, інших питань абсолютно безкоштовні.

Замовлення та оплата

Заявку на замовлення необхідного обладнання можна залишити в будь-який час. З початком робочого дня вона буде оброблена персоналом. Терміни виконання замовлення і вартість доставки розраховуються індивідуально, після чого доводяться до відома замовника. Зробити заявку можна заповнивши форму на сторінці сайту або по одному з номерів телефону зазначених на сайті.

Оплата замовлення здійснюється безготівковим способом, з виставленням рахунків-фактур. Всі виникаючі питання вирішуються менеджерами, вони ж можуть дати консультацію з будь-якого питання.

    Безкоштовна консультація та підбір обладнання