Промислові припливно-витяжні агрегати з доставкою у Павлоград

Промислові припливно-витяжні установки та інша техніка

Сучасні системи кондиціонування повітря надійні, екологічні, довговічні. Вони довели ефективність при роботі в спортивних і торговельних центрах, на заводах, в театрах, кафе, ресторанах, офісах. Ергономічний дизайн дозволяє органічно розмістити пристрої у вашому інтер’єрі.

Дистриб’ютор Alliance Air пропонує величезний вибір кліматичної техніки. Зверніть увагу на широкий асортимент і високу якість товарів в нашому каталозі:

 • VRF системи кондиціонування;
 • промислові теплові насоси;
 • відцентрові вентилятори;
 • щити автоматики;
 • промислові припливно-витяжні установки;
 • установки з роторним рекуператором;
 • компресорно-конденсаторні блоки;
 • повітрооброблюючі агрегати;
 • теплові насоси Thermocold;
 • настінні або підлогові фанкойли.

На сайті a-air.com.ua зручно знайомитися з асортиментом по каталогу. Всі товари зібрані групами, ви легко знайдете те, що шукаєте. Ми співпрацюємо з кращими виробниками техніки для контролю клімату: Klimagiel, Roccheggiani, MAXA, Thermocold, BerlinerLuft, IQvent. Оформити замовлення просто – зв’яжіться з нашим фахівцем по телефону або через форму зворотного зв’язку на сайті.

Контроль клімату однаково важливий для роботи ресторанів, офісів, навчальних будівель, медичних центрів, виробничих підприємств. Потрібно підібрати кондиціонери, повітроводи або теплові насоси для оптимального результату і позитивного впливу на здоров’я людей. Якщо старе обладнання на підприємстві вас вже не влаштовує, але ви сумніваєтеся, що зможете зробити правильний вибір, задайте питання менеджерам. Ми допоможемо знайти оптимальний варіант енергоефективної техніки відповідно до вашим бюджетом і особливостями приміщень.

Через офіційний сайт компанія Alliance Air реалізує товари, в якості яких ми впевнені на 100%. Установки з високою продуктивністю сертифіковані за європейськими стандартами. Системи автоматизації можуть бути виконані за стандартними схемами або змінені під ваші запити і умови експлуатації на Україні.

Професійний сервіс для кожного клієнта

Для зручності наших клієнтів на території України працюють сервісні центри. Ви легко замовите планове технічне обслуговування, ремонт по гарантії або після закінчення гарантійного терміну.

Багаторічний досвід надання сервісу і велика різноманітність обладнання зробили нас експертами в підборі, обслуговуванні, ремонті кліматичної техніки. Ми підтримуємо зв’язок з виробниками, майстри регулярно підвищують кваліфікацію. Власний склад з широким асортиментом запасних деталей дозволяє усувати проблеми максимально швидко. Для нас важливо забезпечити безперебійну роботу вашого підприємства.

Багато проблем ви зможете вирішити дистанційно – по телефону або через інтернет. Служба технічної підтримки дає докладні консультації з будь-яких питань і рада кожному зверненню клієнтів.

Доставка у Павлоград та інші міста України

Всі замовлення по Україні та в місто Павлоград виконують професійні перевізники – наші надійні партнери, знайомі зі специфікою вантажів. Час доставки залежить від складу замовлення, особливостей обладнання, наявності на складі та виробника техніки. Ви дізнаєтеся дати при оформленні замовлення.

Оплата за безготівковим розрахунком, але можливі інші, зручні для вас варіанти, які потрібно заздалегідь обговорити з менеджером.

«Альянс Ейр» приймає заявки без вихідних. Ми безкоштовно проконсультуємо вас по підбору обладнання, оплату, доставку на місце, технічного обслуговування, інших важливих питань.

  Безкоштовна консультація та підбір обладнання