Доставка промислового кліматичного обладнання в Одесі

Клімат-контроль відіграє важливу роль у забезпеченні нормальної роботи офісу, медичних установ, об’єктів шкільної та дошкільної освіти, виробничих підприємств. Важливість його у виробництві важко оцінити. Невчасно вийшов з ладу кондиціонер або спліт-система може вплинути на здоров’я людей, або змінити перебіг виробничого процесу.

Перевага звернення до Альянсу Ейр

Альянс Ейр займається поставками систем клімат-контролю для промислових цехів, установ та інших об’єктів. Асортимент включає все обладнання, призначене для контролю температури та інших параметрів. У списку знаходяться лише кращі виробники, серед яких такі відомі виробники холодильних установок та інших систем контролю клімату, як BerlinerLuft, MAXA, Thermocold, Roccheggiani і ін.

Додаткові послуги

Компанія працює більше 7 років, і весь свій багатий досвід ставить на службу своїм клієнтам. Досвідчені фахівці компанії:

  • нададуть безкоштовну консультацію за наявним у замовника обладнання;
  • видадуть рекомендації по комплектації виробничих (комерційних) приміщень;
  • допоможуть з пусконалагоджувальними роботами придбаного у нас обладнання;
  • нададуть хороші знижки постійним партнерам.

Звернувся до Альянсу Ейр замовник отримує доставку, гарантійне і післягарантійне обслуговування устаткування за передовими, енергоефективних технологій. В Україні Альянс Ейр пропонує краще співвідношення якості роботи до вартості послуг.

Доставка в Одесі

Клієнтська база Alliance Air включає в себе партнерів, що працюють на території всієї країни, тому, доставка не представляє складності для компанії. Щоб замовити товар, треба заповнити форму-заявку на сайті. Якщо замовник сумнівається в доцільності покупки або вибору певної марки, можна зв’язатися з менеджером по телефону. Співробітник фірми проконсультує покупця за технічними характеристиками, потужності, наявності обладнання на складі, можливості термінової доставки. При виборі пристроїв, що вимагають попередньої заявки, термін очікування доставки складе 15 – 40 днів.

Замовлення приймаються без вихідних, оплата переважно безготівкова, але можливі варіанти, які можна обговорити з менеджером. Вартість доставки може бути різною – повністю безкоштовною або складати деяку суму, яку можна дізнатися у менеджера.

    Безкоштовна консультація та підбір обладнання