Доставка промислового припливно-витяжного обладнання в Нікополь

Перед введенням промислових приміщень в експлуатацію необхідно укомплектувати їх обладнанням. У комплект входить техніка для контролю кліматичних умов, вентиляційне обладнання. При його наявності випуск продукції стає безпечним для співробітників підприємства. Пари, що накопичуються в приміщенні при виробництві товарів, виходять через вентиляційну систему. Кліматичне обладнання підтримує в приміщеннях стабільну температуру, необхідну для нормального протікання виробничих процесів і зберігання готової продукції.

Чому варто звернутися до нас

У каталозі “Альянс Ейр” представлена ​​апаратура, необхідна для клімат-контролю в приміщеннях, забезпечення припливу свіжого повітря. Виробники представленої техніки – з Італії. Все обладнання сертифіковане, пройшло перевірки, відповідає світовим стандартам.

Апаратуру, доступну до покупки, можна використовувати в приміщеннях промислового і комерційного призначення. Перед покупкою устаткування замовники можуть отримати консультацію і дізнатися, яка апаратура підходить для їх цілей. При необхідності консультанти компанії підберуть повноцінний комплекс обладнання для виробничих приміщень.

Консультативну підтримку можна отримати на етапі придбання, установки і запуску техніки. Роботи з монтажу співробітниками “Альянс Ейр” не проводяться, ними займаються клієнти компанії – як самостійно, так і з залученням сторонніх організацій.

Особливі риси співробітництва

“Альянс Ейр” працює тільки з юридичними особами, що звертаються за оптовою купівлею техніки. Продукція компанії знадобиться як для створення вентиляційних, кліматичних систем з нуля, так і для заміни вже встановленої апаратури на більш сучасну. Це призведе до підвищення ефективності підприємства.

Поставка якісного обладнання – не єдина особливість співпраці з “Альянс Ейр”. До них також віднесені:

  • ремонт до закінчення гарантії на продукцію;
  • ремонт після закінчення гарантійного терміну;
  • обслуговування в сервісі, що проводиться партнерами “Альянс Ейр”;
  • знижки для клієнтів, які купують продукцію на постійній основі.

На вентиляційну і кліматичну техніку встановлені ціни, відповідні якості пропонованої продукції.

Особливості використання послуг

На необхідну обладнання оформляється заявка – із зазначенням точної кількості, найменування моделей обраної апаратури. Оформити замовлення можна через спеціальну форму на сайті і через дзвінок менеджерам. Після отримання заявки працівники компанії зв’язуються з виробниками обраної техніки.

Уточнюється, чи є готова апаратура, або необхідно почекати її виготовлення. При наявності продукції на складі фірми-виробника вантаж формується і відправляється з Італії в Україну. Через те, що склади в Україні відсутні, час поставки збільшено – від 2 до 8 тижнів.

Придбані товари оплачуються безготівковим способом. Це – не єдиний варіант оплати, в ряді випадків “Альянс Ейр” готова піти назустріч своїм клієнтам.

Всі ситуації обговорюються індивідуально. Запити на покупку товарів приймаються безперервно. При направленні замовлення в нічний час клієнт повинен вказати час, в яке він зможе прийняти у відповідь дзвінок.

Після прибуття вантажу на територію України він передається транспортним компаніям – партнерам “Альянс Ейр”. З їх допомогою замовлення доставляється в Нікополь. Можлива поставка продукції в інші міста країни. Доставка оплачується окремо, її підсумкова вартість розраховується менеджером після оформлення замовлення.

    Безкоштовна консультація та підбір обладнання