Доставка промислових теплових насосів і чиллерів в місті Миколаєві

Наша компанія пропонує своїм клієнтам широкий вибір кліматичного обладнання найвищої якості. Альянс Ейр є одним з провідних постачальників даних продуктів у всій Україні. Всі товари відповідають сучасним стандартам якості і мають всю необхідну документацію. Тепер ми діємо в Миколаєві, так що з радістю чекаємо всіх клієнтів з цього міста.

Якщо ви вирішили замінити старе обладнання на нове або зовсім купуєте подібні товари вперше – наша компанія буде ідеальним вибором для вас.

Каталог товарів

Асортимент представлений наступними позиціями:

 • фанкойли;
 • системи кондиціонування;
 • автоматизація та диспетчеризація;
 • теплові насоси;
 • холодопостачання;
 • багатотрубні установки;
 • руфтопи;
 • текстильні повітроводи;
 • вентиляційні системи.

Всі дані пристосування можуть використовуватися на комерційних, промислових і побутових об’єктах. Устаткування закуповується безпосередньо у виробників найвідоміших брендів. На всю продукцію є сертифікати, які підтверджують оригінальність і якість товару. У багатьох відомих компаніях (“Байєр” і клініка “Інтосана”) встановлено наше обладнання.

Чому варто вибирати нас?

Компанія Альянс Ейр веде свою діяльність з 2013 року. За цей час ми розробили власний алгоритм роботи, якому незмінно дотримуємося. Співробітники компанії є висококваліфікованими фахівцями, які мають досвід роботи в даній сфері близько 15 років. Все обладнання є зразком найвищої європейської якості, яке цінують всі клієнти.

Настільки скрупульозний підхід до роботи залучає до нас не тільки нових споживачів, але і допомагає на постійній основі співпрацювати з великою кількістю організацій. На сайті наведені всі необхідні документи, які регламентують діяльність нашої компанії і підтверджують високий рівень пропонованих послуг. До кожного об’єкту на території України або Миколаєва застосовується індивідуальний підхід, все обладнання виготовляється за індивідуальним запитом.

Співпраця з нами

Наша компанія займається оптовими продажами. Всі склади з обладнанням знаходяться в Італії. Ми не виробляємо установку і доставку обладнання, цим займаються організації з відповідним профілем. Детальніше про ці нюанси розповість наш консультант.

Для замовлення необхідно залишити на сайті заявку. Після цього вам передзвонить наш співробітник і уточнить всі деталі угоди. Якщо ви слабо орієнтуєтеся в товарах даної категорії, наш консультант проведе екскурс по будь-якого пристрою і допоможе вам підібрати ідеальний для вас варіант. В кінці фахівець озвучить всі аспекти угоди: ціну, термін доставки, місце вивантаження та інші необхідні дані. З усіма подробицями доставки по Миколаєву і Україна також ознайомить наш співробітник.

Оплата приймається безготівковим способом, але у виняткових випадках ми можемо розглянути і інші варіанти.

Ми зробимо клімат у вашому приміщенні ідеальним!

  Безкоштовна консультація та підбір обладнання