Доставка промислових вентиляційних установок і теплових насосів до Львова

Кліматичне та вентиляційне обладнання можна придбати в компанії «Альянс Ейр» з доставкою по місту Львову і його околицях, а також по всій Україні. Ми гарантуємо високий рівень сервісу, відмінна якість обладнання, сервісне та технічне обслуговування, безліч бонусів для постійних покупців.

Чому співпраця з нами вигідна

«Альянс Ейр» працює на ринку з 2013 року. За цей час ми змогли вивчити тонкощі доставки обладнання в будь-який куточок України. Наші кваліфіковані співробітники підготують всі необхідні документи для оптових замовників, допоможуть скласти правильний маршрут і підібрати необхідне обладнання, якщо така необхідність у замовника присутній.

Доставка здійснюється на вантажних автомобілях з повним дотриманням правил дорожнього руху. Про безпеку транспортується техніки можна не турбуватися, оскільки при навантаженні проводяться грамотні такелажні роботи.

Особливості доставки до Львова

Якщо замовник бажає забрати самостійно обладнання, ми надаємо таку можливість. Наші склади розташовані в найбільших містах України, але основна маса товарних позицій зосереджена в Києві. Щоб уточнити деталі доставки або самовивозу, можна зв’язатися з нашими менеджерами і задати їм всі питання, що стосуються співпраці.

Слід розуміти, що складські запаси обмежені, тому при визначенні термінів поставки обладнання слід орієнтуватися на терміни від 2 до 8 тижнів. Все залежить від того, які моделі обладнання обрані, від країни виготовлення та інших факторів.

За допомогою наших фахівців ви можете не тільки замовити доставку обладнання до місця її майбутньої роботи, а й нададуть консультацію по складанню, налагодженню та запуску систем. До нас же ви можете звернутися за оновленням старого обладнання. Майстри проведуть необхідні діагностичні роботи і визначать, які елементи потребують заміни, а які в апгрейде. Такий підхід дозволить не втратити в якості і ефективності, але заощадити кошти.

Як оплачувати товари та послуги, замовлені в компанії «Альянс Ейр»

Ми пропонуємо придбати товари і замовити послуги з оплатою за безготівковим розрахунком, оскільки ми співпрацюємо тільки з організаціями. У виняткових випадках ми готові розглянути інші варіанти оплати, які будуть зручні замовнику.

Вартість доставки визначається в залежності від району, де знаходиться покупець, а також від ряду інших чинників. Транспортування може виконуватися і на безоплатній основі.
Консультацію щодо вибору обладнання можна отримати в будь-який робочий день. Кур’єрська служба працює щодня, тому клієнти можуть розраховувати на доставку свого товару в будь-який зручний день.

Будь-які питання ви можете адресувати нашим компетентним менеджерам. Вони прекрасно розбираються в асортименті, допоможуть зорієнтуватися в термінах поставки та залишки товарів на складах.

    Безкоштовна консультація та підбір обладнання