Доставка кліматичного обладнання для промислових приміщень в Кропивницькому

Клімат-контроль – важлива частина виробничого процесу на деяких підприємствах, в клініках і лікарнях, об’єктах соцкультпобуту. Тому так важливо, вибираючи техніку кондиціонування, звертати увагу на бренди. Купівля якісного обладнання дозволить підприємству працювати в повну силу, збільшуючи прибуток, забезпечуючи комфортні умови персоналу.

Не менше значення має доставка товару. Щоб уникнути пересортиці, втрат і пошкоджень, слід звертатися до перевіреного постачальника. Alliance Air займається поставками з 2013 року, і вже встигла накопичити солідний досвід. Замовляючи транспортування перевіреного перевізнику, покупець оплачує:

 • швидку якісну доставку;
 • чітку роботу логістичної служби.

Іншими словами, товар прийде швидко, в справному стані, повній комплектності, замовленого найменування. Альянс Ейр дорожить бездоганністю своєї репутації і хорошим ставленням своїх замовників, тому завжди підходить до виконання замовлення з усією можливою відповідальністю.

Запропоновані бренди

Компанія Альянс Ейр співпрацює з італійськими виробниками систем опалення, охолодження, кондиціонування повітря. Замовляючи доставку у Alliance Air, можна бути впевненим в доставці оригінального устаткування з Італії.

Пропонуються:

 • руфтопи;
 • теплові насоси;
 • фанкойли;
 • відцентрові вентилятори та ін.

Ще більше категорій товару можна знайти в каталозі. Всі вони зроблені відомими брендами, такими як:

 • Pioneer;
 • Thermocold;
 • IQvent;
 • Berliner luft;
 • Klimagiel и др.

Устаткування вивозиться з Італії і доставляється замовникам у Кропивницький.

Альянс Ейр пропонує послуги сервісного обслуговування придбаного у нас обладнання. Партнерські сервісні центри по всій країні дозволяють оперативно реагувати на скарги клієнтів і швидко виконувати ремонт техніки. Всі задоволені клієнти є підтвердженням нашої репутації.

Замовлення та способи оплати

Зробити заявку на придбання обладнання клімат-контролю можна заповнивши форму заявки, або зателефонувавши за телефоном, вказаним у верхньому кутку сторінки сайту. Форма оплати переважно безготівкова, інші форми оплати можна обговорити з менеджером.

Труднощі з приводу вибору виду, обсягів, категорій обладнання може дозволити безкоштовна консультація менеджера нашої компанії. Наш персонал добре знайомий з новітніми розробками в області кондиціонування, можливості та ресурсі пропонованої техніки, тому завжди із задоволенням дасть рекомендацію або внесе поправки при необхідності.

Висновок

При необхідності заміни старого обладнання або установки нового, слід звертатися в компанію Альянс Ейр. Після 7 років роботи з поставки холодильного, вентиляційного, опалювального обладнання компанія напрацювала величезний досвід і популярність. Доставка проводиться в усі міста країни і жителям міста Кропивницький теж доступна ця послуга.

  Безкоштовна консультація та підбір обладнання