Теплонасоси і вентустановки з доставкою у Кременчук

Клімат з Європи

«Альянс Ейр» поставляє кліматичне обладнання для бізнесу з Європи. У нашому каталозі ви знайдете все, щоб створити комфортний клімат і забезпечити приплив свіжого повітря в промисловому приміщенні.

Виробники кліматичної техніки постійно виводять на ринок нові моделі, впроваджують нові технології. Кваліфіковані менеджери допоможуть вибрати ефективне обладнання відповідно до ваших вимог і особливостями приміщень. Підберуть відповідного виробника, кількість і моделі пристроїв, виходячи з бюджету вашої компанії. Підкажуть про яких витратах на обслуговування техніки в майбутньому вам потрібно знати.

Оптові поставки в Кременчук

В каталозі дистриб’ютора Allaince Air ви знайдете обладнання, яке швидко окупиться і буде ефективно працювати з вигодою для вашого бізнесу. Техніка відповідає європейським екологічним стандартам. Зустрітися на сайті з характеристиками ефективності обладнання для побутових, комерційних, промислових приміщень. Ми поставляємо сучасні:

  • системи вентиляції та кондиціонування повітря;
  • фанкойли, многотрубний установки;
  • руфтопи, теплові насоси;
  • чиллери, покрівельні кондиціонери;
  • щити автоматики.

Менеджер допоможе підібрати правильну техніку для фабрики, готелю або медичного центру. Ви дізнаєтеся, як замінити старі пристрої на сучасні, в рази скоротити витрати енергії. Отримайте професійні консультації про те, як підключити і налагодити нову кліматичну систему.

Якість і надійність з «Альянс Ейр»

«Альянс Ейр» не тільки постачальник обладнання, але і ваш партнер, який гарантує якість сервісного обслуговування. Мережа партнерських сервісних центрів працює по всій країні.

Звертайтеся в сервісний центр Alliance Air по телефону або через інтернет, щоб вирішити більшість питань про підключення до мережі, налаштування, перепрошивке систем. Співробітники сервісу підвищують кваліфікацію на семінарах і тренінгах, проходять атестацію.

Багаторічна співпраця з виробниками техніки дозволяє швидко забезпечувати клієнтів комплектуючими і запчастинами. Тому техніка буде працювати довго, без перерв на довге очікування необхідної деталі від виробника.

Гарантійний період залежить від виду обладнання. Фахівці «Альянс Ейр» візьмуть вашу заявку в будь-який день тижня, швидко підготують комерційну пропозицію. Виробники рекомендують проводити технічне обслуговування раз на рік або частіше. Наша робота схвалена і погоджена з заводами-виробниками.

Гарантійний та післягарантійний ремонт, рання діагностика несправностей, планове обслуговування – ми пропонуємо прості ефективні рішення в інтересах бізнесу. Завдяки оптимальному співвідношенню ціна-якість вам не доведеться хвилюватися про непередбачених витратах.

Доставка у Кременчук і по Україні

Кліматичну техніку від Allaince Air до об’єктів по всій Україні доставляють компанії-перевізники. Вартість і терміни доставки ви дізнаєтеся при оформленні замовлення – це залежить від особливостей товарів, їх кількості і виробника.

Оплата за безготівковим розрахунком. Для отримання вантажу вам знадобиться посвідчення особи і довіреність від організації, що оплатила замовлення.

Ми відкриті і готові до діалогу. Завдання компанії – підтримати клієнтів на всіх етапах вибору, покупки, установки і експлуатації. Ми безперервно розвиваємося і враховуємо зміна вимог до характеристик товарів. Для комфорту наших клієнтів і їх гостей важливі: енергоефективність, екологічність, безпеку. Ми надаємо інформацію про властивості товарів оперативно і в повному обсязі.

Allaince Air гарантує індивідуальний підхід до кожного об’єкта!

    Безкоштовна консультація та підбір обладнання