поставка кліматичного обладнання для промислових приміщень в Краматорськ

Бажаєте оновити кліматичне обладнання в офісі або виробничому цеху, так як воно перестало справлятися зі своїм завданням? Ви знайдете якісне промислове кліматичне обладнання від італійських виробників в каталогах компанії “Альянс Ейр”.

Для чого необхідно кліматичне та вентиляційне обладнання на виробництві

У такої техніки важливе призначення – вона забезпечує приплив свіжого повітря усунення з приміщення повітря з домішками речовин, що використовуються на виробництві. Без вентиляції робота в промисловому секторі може бути небезпечна, особливо, якщо це виробництво хімічних засобів – випаровування можуть бути небезпечні для здоров’я. У деяких випадках випаровування, накопичені в приміщенні, можуть займатися – досить невеликої іскри.

Так що наявність якісних кліматичних і вентиляційних систем в виробничих приміщеннях необхідно в першу чергу для забезпечення безпеки на виробництві. Якщо ви давно встановлювали таке обладнання, варто перевірити, чи не з’явилася більш ефективна техніка і чи справляється вже встановлена ​​апаратура зі своїм завданням.

З чим може допомогти “Альянс Ейр”

До фахівців компанії ви можете звернутися, якщо у вас виникло питання про те, чи потрібно замінити обладнання. Досить назвати виробників і моделі встановленої техніки для того, щоб отримати консультацію. Працівники “Альянс Ейр” розкажуть, чи придатне встановлене вами обладнання для подальшого використання або його потрібно замінити на більш сучасне.

При необхідності можна отримати консультацію в процесі вибору кліматичної і вентиляційної апаратури – позначте, для яких цілей вона буде використовуватися в подальшому і наскільки масштабно ваше виробництво. Це дозволить менеджерам підібрати з усього асортименту кілька одиниць оптимально підходить для вашої діяльності техніки.

Якщо виробництво тільки починає роботу, то співробітники “Альянс Ейр” допоможуть підібрати весь комплекс апаратури для вентиляції і контролю клімату. Вам залишиться тільки зупинити свій вибір на конкретних моделях і здійснити замовлення. При необхідності представники фірми допоможуть провести пусконалагоджувальні роботи.

Компанія “Альянс Ейр” працює з 2013 року. Спеціалізується на поставках промислового обладнання для контролю клімату і облаштування вентиляційних систем. Співпраця ведеться тільки з юридичними особами, продаж продукції проводиться в форматі оптових закупівель.

Чия техніка поставляється

В асортименті “Альянс Ейр” представлена енергоефективна кліматична техніка та вентиляційне обладнання для об’єктів від 100 кв.м., вироблена італійськими компаніями зі світовим ім’ям. Складські приміщення на території України відсутні – всі товари поставляються безпосередньо з Італії, зі складів виробників.

Цим обумовлена специфіка роботи з компанією. Після того, як заявка на придбання апаратури буде отримана, проходить кілька етапів:

  • менеджери направляють запит виробнику. У ньому містяться дані про необхідну техніку: моделі, кількість. Уточнюється, чи є готова продукція, і чи можна її доставити в Україну швидше.
  • при наявності техніки замовлення формується, починається транспортування з Італії до України. Якщо необхідного замовнику обладнання немає в наявності, доведеться почекати, поки воно буде випущено під замовлення;
  • при надходженні замовлення з Італії на територію України вантаж передається перевізникам, які співпрацюють з “Альянс Ейр”, і доставляється в Краматорськ або будь-яке інше місто України, де знаходиться замовник.

В середньому тривалість доставки становить від 2 до 8 тижнів. Її вартість варіюється в залежності від особливостей замовлення. Доставка може бути платною і безкоштовною. Заявку можна залишити на сайті в будь-який час доби – вам зателефонують по залишеному контактним номером у зручний час.

Всі умови замовлення обговорюються індивідуально з менеджерами “Альянс Ейр”. Компанія працює з переважно безготівковою оплатою, в ряді випадків клієнтові може бути зроблено виняток. Постійним покупцям надаються знижки.

    Безкоштовна консультація та підбір обладнання