Доставка промислового кліматичного обладнання по Києву

Енергоефективне кліматичне обладнання від Альянс Ейр

Ефективність кліматичного обладнання зараз один з головних критеріїв при виборі теплових насосів, чилерів, руфтопів та іншого обладнання для комерційних і промислових приміщень. Наше обладнання відповідає всім європейським нормам і стандартам, що дозволяє його швидко окупити і ефективно використовувати.

Компанія Альянс Ейр розпочала свою роботу ще в 2013 році. У нашому асортименті Ви знайдете все, що необхідно для створення комфортного клімату і свіжого повітря в приміщенні.

Переваги Альянс Ейр

У нашому асортименті представлений широкий вибір промислового кліматичного обладнання (теплові насоси, чиллери, руфтопи, VRF-системи та інші), вентиляційного обладнання для комерційних і промислових приміщень (припливно-витяжні агрегати, компактні припливно-витяжні установки, фанкойли та інші).

Також ми надаємо послуги з підбору обладнання та консультації по обладнанню, його підключення та пусконалагодження. З нами можна оновити Ваше старе обладнання на більш сучасне, що дозволить поліпшити енергоефективність і окупність. Якщо Ваше обладнання служило Вам більше 10 років, початок часто вимагати сервісного обслуговування або Ви просто хочете поліпшити ефективність за рахунок нових технологій, ми зможемо підібрати і запропонувати необхідне обладнання, яке багато в чому буде вигідніше для Вашого бізнесу.

Ціна в Альянс Ейр, в порівнянні з іншими постачальниками, відповідає параметру ціна-якість. Альянс Ейр є не тільки постачальником обладнання, а й готові запропонувати сервісне обслуговування по всій країні, гарантійний та післягарантійний ремонт, за допомогою мережі партнерських сервісних центрів.

Як скористатися нашими послугами

Alliance Air розташовані в місті Києві, м. Либідська, вул. Академіка Філатова 10а, офіс 3/11. Для Києва або будь-якого іншого міста України діє система доставки на об’єкт. Терміни поставки на обладнання можуть бути від 2 до 8 тижнів, в залежності від виробника і моделі. Можливо зробити швидку доставку на позиції товарів, які є на складі. Прийом замовлень на підбір обладнання або консультацію здійснюється щодня, без вихідних. Менеджер обробить Ваше замовлення в робочий час і зв’яжеться за вказаними контактами. Оплатити замовлення можна безготівковим розрахунком.

Доставка та оплата по Україні:

  • Поставка обладнання по всій Україні проводиться за допомогою компаній перевізників;
  • Терміни поставки будуть індивідуальними для кожного замовлення, залежно від виробника, потужності і моделей товарів. Менеджер погодить з Вами терміни при оформленні замовлення;
  • Готові зразки зі складу можуть бути відвантажені в день оформлення замовлення;
  • Вартість доставки менеджер зможе озвучити під час оформлення замовлення, ціна для кожного замовлення розраховується індивідуально;
  • При отриманні товару при собі необхідно мати посвідчення особи і довіреність;
  • Ми переважно працюємо за безготівковим розрахунком, але при необхідності для зручності клієнта можемо піти на зустріч і обговорити альтернативні варіанти оплати.

    Безкоштовна консультація та підбір обладнання