Доставка вентиляційного та кліматичного обладнання для великих приміщень в Херсоні

Комфортний клімат в приміщенні – запорука гарного самопочуття тих, хто там знаходиться. Крім того, працює вентиляційне обладнання необхідно для забезпечення нормального процесу виробництва певних товарів. Особливо воно необхідне в цехах, де виготовляють побутову хімію, косметичні засоби та інші рідини та аерозолі, адже пари, що піднімаються від ліній виробництва, можуть нашкодити, якщо стануть накопичуватися.

Щоб цього не сталося, ми рекомендуємо встановити або оновити в приміщеннях клімат-контроль і інше вентиляційне обладнання. Зробити це можна за допомогою компанії Альянс Ейр.

Чому варто звернутися саме сюди

Альянс Ейр спеціалізується на поставках вентиляційного обладнання та систем контролю клімату для юридичних осіб. Продукцію компанії можна зустріти на промислових об’єктах, в лікарнях та медичних центрах, інших об’єктах. Підприємство займається поставками тільки перевіреного, сертифікованого обладнання високої якості. У каталозі можна побачити обладнання відомих марок, таких як Thermocold, IQvent і Roccheggiani.

Альянс Ейр працює з 2013 року і за цей час фахівці компанії зуміли як слід вивчити своїх споживачів і зрозуміти, що необхідно для того, щоб вони залишилися задоволені. В процесі оформлення заявки і виконання замовлення співробітники Альянс Ейр:

  • допоможуть дізнатися чи обладнання, вже наявне у замовника, сучасним вимогам;
  • проконсультують з питань, пов’язаних з вибором нової кліматичної системи;
  • допоможуть укомплектувати виробничі приміщення системою клімат-контролю, що відповідає особливостям запущеного в них виробництва;
  • допоможуть запустити придбане обладнання і перевірити як воно працює;
  • постійним партнерам нададуть знижки на придбану продукцію.

Кожен клієнт, який звернувся в компанію, отримує впевненість в тому, що куплений ним обладнання при необхідності обслужать – як до закінчення гарантії, так і після цього, а також доставлять покупку за названою адресою точно в строк.

Особливості доставки від компанії “Альянс Ейр”

Підприємство працює тільки з оптовими замовленнями на кліматичне обладнання від юридичних осіб. Замовлені товари надходять в Херсон безпосередньо зі складів виробників, так що доставка займає певний час. При зверненні до Альянс Ейр за італійським кліматичних і вентиляційним обладнанням варто враховувати, що поставка в середньому займає від 2 до 8 тижнів. При оформленні заявки менеджер компанії надсилає запит виробнику – чи є готове обладнання з тими характеристиками, які потрібні клієнту і чи можна його терміново доставити.

При надходженні техніки на Україну вона передається перевізникам, що тісно співробітничає з Альянс Ейр. З їх допомогою замовлені товари надходять безпосередньому клієнту. Доставка за вказаними адресами ведеться по всіх містах України, в тому числі і в Херсон.

Як компанія обробляє заявки

Працівники Альянс Ейр готові прийняти заявку на покупку систем клімат-контролю в будь-який час. Якщо запит надійде вночі, то співробітники передзвонять клієнту в робочий час – досить в коментарях з певними інтервалами, в який буде очікуватися дзвінок.

Варто враховувати специфіку оплати товарів. Працюючи тільки з юридичними особами, Альянс Ейр приймає тільки безготівкову оплату. Іноді компанія може піти назустріч замовнику і запропонувати йому той варіант оплати, який виявиться зручним.

Всі умови поставки обговорюються в індивідуальному порядку. Точний час надходження замовленої продукції залежить від наявності його на складах виробників в Італії і можливостей його термінової поставки. Час, коли можна буде очікувати замовлені товари, назве менеджер.

При виникненні будь-яких питань щодо товару клієнт може задати їх фахівцям.

    Безкоштовна консультація та підбір обладнання