Промислове вентиляційне обладнання в Харкові

Ефективність роботи кліматичного обладнання залежить від ряду факторів і саме цей критерій буде головним для замовника при оформленні покупок. Ми гарантуємо відповідність представлених у продажу установок європейським стандартам, нормам. Устаткування якісне, надійне, довговічне, зроблені в його придбання вкладення швидко окупаються.

Доставка обладнання “Альянс Ейр” в Харкові

В асортименті представлений широкий перелік промислових кліматичних установок, вентиляційного обладнання для промислових, комерційних приміщень. Устаткування є на складах наших партнерів, буде доставлено на ваш об’єкт в мінімальні терміни (уточнюйте). Допомагаємо у виборі, надаємо послуги по збірці, пуско-налагодження, допоможемо оновити старе обладнання без втрати якості і ефективності (модернізація виробництв підвищує дані параметри).

Ціни в Альянс Ейр в порівнянні з пропозиціями інших постачальників найвигідніші, співвідношення вартості і якості оптимальне. Ми – постачальник обладнання та компанія, яка готова надати послуги сервісного обслуговування високої якості, виконати гарантійний, післягарантійний ремонт.

Доставка та оплата в Харкові

У Харкові діє система доставки замовлень за адресою одержувача, є можливість забрати товар самовивозом. Середні строки поставки замовлень складають 2-8 тижнів, багато чого буде залежати від моделі та виробника. Можна зробити швидку доставку представлених на складі товарних позицій. Менеджер обробить вашу заявку відразу після її оформлення. Приймаємо замовлення 7 днів на тиждень без вихідних.

Вартість доставки уточнюйте – вона може бути безкоштовною з урахуванням суми замовлення або буде залежати від району знаходження покупця, необхідності підйому установок на певний поверх (якщо вона є). Кур’єрська служба працює щодня, тому ви можете отримати свій товар без вихідних.

Варіанти оплати доступні різні. Найчастіше компанії замовники вибирають варіант передоплати на рахунок організації, безготівковий розрахунок (виставимо рахунок-фактуру для оплати за запитом), готівкові при отриманні. Зупиняйтеся на зручному, комфортному для себе варіанті і не переплачуйте. Ми завжди на зв’язку і готові відповісти на ваші запитання. Робимо все можливе для надання сервісу високого рівня, організації оперативних товарних поставок.

    Безкоштовна консультація та підбір обладнання