Доставка промислового припливно-витяжного обладнання та текстильних повітроводів в місто Кам'янське

Теплові насоси та інше кліматичне обладнання в сучасності вибирають, грунтуючись на їх ефективність. Компанія Альянс Ейр готова запропонувати покупцям свої послуги з постачання кліматичного обладнання. Робота ведеться з 2013 року. В асортименті представлено все необхідне для підтримки комфортного клімату в приміщенні і припливу в нього свіжого повітря.

Чому варто звернутися до нас

У каталозі нашого інтернет-магазину знайдеться:

 • будь-яке кліматичне обладнання (від бюджетних марок до люксових варіантів);
 • вентиляційне обладнання.

Вся представлена ​​в асортименті апаратура може використовуватися в приміщеннях промислового і комерційного призначення. Клієнти компанії можуть отримати консультативну допомогу при виборі, установці і пусконаладке апаратури.

Альянс Ейр займається тільки оптовим продажем обладнання для юридичних осіб. Діяльність по монтажу придбаних клієнтами товарів в спектр послуг компанії не входить.

За допомогою продукції, яку пропонує Альянс Ейр, клієнти компанії можуть оновити застаріле кліматичне та вентиляційне обладнання. Функціонал нових апаратів допоможе підвищити ефективність роботи підприємства або усуне необхідність в постійному сервісному обслуговуванні.

Вартість обладнання, що пропонується Альянс Ейр, є оптимальним співвідношенням до його якості. Для тих, хто звертається до послуг компанії, Альянс Ейр готова запропонувати крім поставки якісної апаратури:

 • гарантійний ремонт;
 • післягарантійний ремонт;
 • сервісне обслуговування.

Для надання клієнтам доступу до цих можливостей Альянс Ейр використовує підключення до мережі партнерських сервісних центрів.

Як скористатися послугами

Якщо обладнання необхідно доставити в місто Кам’янське, замовник має можливість замовити доставку придбаного товару за конкретною адресою. Терміни поставки коливаються від 2 до 8 тижнів – точний час залежить від того, обладнання від якого виробника і в якій комплектації було замовлено. Поставка здійснюється безпосередньо від виробника з Італії.

Оплата придбаного товару здійснюється безготівковим способом. Інші варіанти можливі тільки при особистому обговоренні з клієнтом.

Замовлення на підбір обладнання приймаються без перерв в режимі 24/7. Менеджер обов’язково зв’яжеться з замовником, як тільки заявка надійде в обробку.

Особливості постачання

До них можна віднести наступне:

 • поставка проводиться по всій Україні з залученням транспортних компаній;
 • точні терміни поставки обговорюються з менеджером при оформленні замовлення;
 • якщо є готові зразки замовленого обладнання, то вони можуть бути відвантажені в день надходження заявки на апаратуру;
 • вартість доставки розраховується для кожного замовлення окремо, підсумкову ціну називає менеджер.

Залишайте свої запити та приєднуйтесь до команди лідерів!

  Безкоштовна консультація та підбір обладнання