Доставка чилерів і теплових насосів в Івано-Франківськ

Вибираючи кліматичне та вентиляційне обладнання для своєї компанії, необхідно орієнтуватися не тільки на якість і вартість пропонованих постачальниками товарів. Важливо ще й враховувати особливості співпраці з тією чи іншою організацією. Чи виконує фірма, з якою ви збираєтеся вести справи, доставку, наскільки зручна система оплати, чи знають менеджери тонкощі оформлення документів для юридичних осіб – все це надзвичайно важливо, оскільки безпосередньо впливає на швидкість і успішність запуску системи в роботу.

Переваги співпраці з компанією «Альянс Ейр»

Наша компанія «Альянс Ейр» є прямим постачальником вентиляційного та кліматичного обладнання, співпрацюючи з кращими виробниками Європи. Величезний каталог включає в себе обладнання, яке призначене для контролю температури в приміщенні, очищення повітря та інших параметрів. Якщо ви самостійно бажаєте підібрати цікаві для вас позиції, можна скористатися зручним меню на сайті. Але якщо вам потрібна консультація фахівця, наші менеджери із задоволенням зорієнтують вас за наявністю, термінів поставки, вартості необхідних товарних позицій і іншим нюансам замовлення. Крім доставки, наші фахівці допоможуть з установкою придбаного у нас обладнання, сприятимуть при ремонті і відновленні вже наявних систем.

Особливості доставки і оплати в Івано-Франківську

Компанія пропонує клієнтам доставку по території всієї країни, зокрема, в Івано-Франківськ і його околиці. У нас розвинена партнерська мережа, складнощів це не складе. Ви можете самостійно забрати своє замовлення з нашого складу в Києві. Зверніть увагу, що багато позицій в потрібній кількості будуть привезені під замовлення, тому враховуйте терміни поставки, які становлять від 15 до 40 днів. Деякі товари присутні і на складі, з приводу наявності слід проконсультуватися з нашими менеджерами. Оскільки ми співпрацюємо з юридичними особами, оплата товарів буде проводитися за безготівковим розрахунком. Ми оформляємо всі необхідні документи і складаємо звітності. В окремих випадках можливі й інші способи оплати. Працювати з нами вигідно, зручно, комфортно і легко. Наша компанія на ринку вже багато років, ми дорожимо своєю репутацією, тому сміливо звертайтеся до нас незалежно від того, яке вентиляційне та кліматичне обладнання вам потрібно.

    Безкоштовна консультація та підбір обладнання