Кліматичне обладнання для медичних установ в Дніпро

Установка систем кліматичного контролю на виробництві, в приміщеннях офісного призначення, освітніх і медичних установах необхідна для нормального протікання проходять в них процесів. Згодом системи клімат-контролю виходять з ладу і потребують заміни, так як їх ресурс вже не може забезпечити повноцінну очистку повітря в приміщеннях.

Якщо не замінити що вийшла з ладу техніку вчасно, це може позначитися на продуктивності праці – частина знаходяться в повітрі домішок здатна вплинути на виконання етапів виробничого процесу або на здоров’я людей. З цієї причини варто відстежувати стан встановленого клімат контролю і ремонтувати або замінювати його при появі на те необхідності.

Чому варто звернутися до Альянсу Ейр

Компанія Альянс Ейр займається оптовими поставками кліматичного обладнання, яке може бути використане як в офісних, медичних та інших приміщеннях, так і на виробництві. В асортименті при цьому представлені тільки найбільш відомі виробники з якісної, перевіреної продукцією. Її використання при забезпеченні необхідного клімату в приміщенні гарантує високу якість конструкцій і довгий термін їх служби.

Альянс Ейр контактує безпосередньо з виробниками і не має власних складів. Все замовлене обладнання поставляється на територію України з європейських країн, від виробників. Це гарантує, що замовлена ​​техніка буде повністю відповідати світовим стандартам безпеки. Замовлення збирається точно під вимоги клієнта. При необхідності відсутні одиниці товару випускаються з конвеєрів в індивідуальному порядку, під конкретне замовлення – так клієнти отримують все, що необхідно для облаштування належного їм приміщення.

Спектр послуг

Альянс Ейр працює на ринку з 2013 року. За цей час фахівці компанії зібрали достатню кількість знань для того, щоб забезпечити замовникам повноцінне обслуговування. При зверненні в компанію клієнти отримують можливість:

  • проконсультуватися по вже встановленому обладнанню і з’ясувати, чи відповідає воно сучасним стандартам або вже потребує заміни. Консультування проводиться на безоплатній основі;
    підібрати за допомогою консультантів комплект техніки, яка ідеально підійде для установки в приміщеннях, які використовуються з конкретною метою, і тим самим – підвищити ефективність виробничих процесів;
  • допомога при проведенні пусконалагоджувальних робіт. Установкою повинні займатися сторонні організації або безпосередньо сам замовник – монтаж обладнання не входить в спектр послуг Альянс Ейр;
  • отримати знижку при постійному придбанні апаратури.

Як вибудувана робота

Замовник повинен залишити в компанії заявку з докладним описом того, яка техніка йому необхідна – моделі, виробник, комплектація і кількість. Після отримання початкового документа працівники Альянс Ейр зв’язуються з фабрикою, що виробляє запитане обладнання, і уточнюють, чи є воно в наявності на складі або доведеться почекати випуску.

Після замовлення починає збиратися і доставляється на територію України. У Дніпро доставка проводиться із залученням партнерів компанії, точно за вказаною клієнтом адресою. Термін поставки: 2-8 тижнів.

Альянс Ейр працює з юридичними особами тільки за умови повної безготівкової оплати замовленого товару. У ряді випадків компанія може піти на поступки і запропонувати замовнику інші варіанти оплати. У такій ситуації точні умови угоди обговорюються в індивідуальному порядку.

    Безкоштовна консультація та підбір обладнання