Промислові вентустановки та теплові насоси в Чернівцях

Багато компаній на ринку України пропонують кліматичне та вентиляційне обладнання. Вони можуть похвалитися наявністю великого асортименту товарів, доступними цінами і якістю своєї продукції, але чомусь великі замовники не поспішають з ними співпрацювати. У чому ж причина? Справа в тому що умови з доставки та оплати невідповідні, та й в цілому рівень сервісу не дотягує до бажаного. Саме тому у компанії «Альянс Ейр» завжди немає відбою від клієнтів.

Чому з «Альянс Ейр» зручно та вигідно співпрацювати

Наша компанія безпосередньо поставляє вентиляційне та кліматичне обладнання від кращих виробників з різних частин Європи. На сторінках нашого каталогу клієнти зможуть знайти товари найвищої якості, виготовлені виробниками з Італії, Німеччини, Польщі. Каталог регулярно поповнюється новинками, тому, якщо ви шукаєте якусь конкретну обладнання, але поки його немає на сторінках нашого сайту, існує велика ймовірність, що зовсім скоро одне там з’явиться. Не соромтеся задавати питання про нові постачання нашим консультантам.

Якщо ж ви хочете самостійно вибрати відповідне обладнання, розробники нашого сайту передбачили для цього все можливе. Зручне меню допоможе зробити правильний вибір, а після цього інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дасть можливість з легкістю оформити замовлення.

Крім продажу та доставки вентиляційного та кліматичного обладнання, ви зможете замовити у нас ремонт і обслуговування систем брендів які ми поставляємо, які вже встановлені та знаходяться в роботі. При цьому абсолютно не має значення, замовляли ви техніку в нашій компанії або ж співпрацювали з іншим постачальником. Наші фахівці проведуть необхідну діагностику і вкажуть, які саме проблеми є, а ще порадять максимально швидкі і доступні за ціною способи їх вирішення.

Специфіка доставки та оплати обладнання від «Альянс Ейр» в Чернівцях

Наша компанія пропонує клієнтам доставку до порога вашого об’єкта по території всієї країни в тому числі і в Чернівцях. Оскільки у «Альянс Ейр» розвинена партнерська мережа, ніяких складнощів для нас це не складе. А якщо ви хотіли б скористатися послугою самовивозу, ви можете оформити відповідне побажання в своїй заявці прямо на нашому сайті, щоб забрати своє замовлення зі складу в українській столиці.

Своїм клієнтам ми пропонуємо оплату за безготівковим розрахунком. Бухгалтерія в «Альянс Ейр», активно співпрацюючи з юридичними особами, враховує всі тонкощі бухгалтерського і податкового обліку, тому у нас можна оформити поставку обладнання разом з усіма необхідними документами. Але наші постійні клієнти в разі гострої необхідності можуть скористатися і іншими варіантами оплати.

Зверніть увагу, що деякі позиції в необхідній кількості можуть бути відсутніми на складі і будуть поставлятися замовнику безпосередньо з заводу-виготовлювача. Тому варто розуміти, що терміни поставки складуть від 2 тижнів до 40 днів. Інформацію про те, які товари і в якій кількості присутні на складах, слід уточнити у менеджера, який буде займатися вашим замовленням.

Компанія «Альянс Ейр» має багаторічну історію роботи на ринку України та дорожить своєю репутацією. Наші клієнти звертаються до нас знову і знову, завжди залишаючись задоволеними спільною роботою, вони рекомендують нас своїм знайомим, а ми раз по раз виправдовуємо очікування. Якщо ви теж хочете співпрацювати з компанією, якій можна довіряти, «Альянс Ейр» чекає вас.

    Безкоштовна консультація та підбір обладнання