Доставка промислового вентиляційного обладнання в Чернігів

При обладнанні приміщень для виробництва в них косметичної та іншої продукції необхідна якісна кліматична техніка. Вона ж може знадобитися для офісного приміщення – в комфортному кліматі зручніше працювати. Компанія Альянс Ейр займається поставками європейського кліматичного обладнання на територію України. Техніка, представлена ​​в асортименті, відповідає всім існуючим вимогам – її можна встановити і використовувати відразу після придбання.

Чому варто звернутися сюди

Компанія здійснює свою діяльність з 2013 року. За цей час у фірмі склалася згуртована команда фахівців. Маючи великий досвід, вони можуть порадити, яку апаратуру варто придбати. Відмітна особливість компанії – наявність надійних постачальників.

В асортименті представлена ​​наступна техніка:

 • для регуляції клімату в приміщенні;
 • вентиляційна техніка – для комерційних і промислових приміщень.

Крім придбання техніки, клієнти Альянс Ейр можуть скористатися наступними перевагами:

 • можливість отримання консультації в процесі вибору техніки. Працівники компанії можуть сказати, чи відповідає вже встановлене в ваших приміщеннях обладнання сучасним вимогам і допоможуть підібрати техніку, яка підійде для виконання завдань вашого виробництва;
 • можливість підібрати техніку, яка буде не тільки відповідати всім вимогам, але і буде доступна за ціною.

Звідки привозять товари

В асортименті Альянс Ейр представлена ​​апаратура від відомих європейських виробників. Фірма працює виключно з оптовими закупівлями. Така схема роботи дозволяє помітно знизити вартість механізмів.

Робота безпосередньо з виробником, минаючи постачальників, дозволяє знизити вартість замовленої продукції для покупця за рахунок відсутності ланцюжка посередників. Крім цього, транспортування від виробника гарантує якість продукції – перед відправкою вона проходить додаткову перевірку.

У організації немає власних складів, так що переміщення товарів на територію України проводиться безпосередньо зі складу виробника.

Характерні риси роботи

Те, що компанія працює виключно з юридичними особами, накладає на співпрацю з Альянс Ейр певні особливості. Це – обов’язкове підписання договору із зазначенням всіх умов (вартості, строків поставки, точний опис того, що необхідно привезти і т.д.). Такий нюанс дозволяє захистити інтереси обох сторін угоди. Всі його пункти повинні бути виконані без порушень.

Оплата замовлення проводиться переважно безготівковим способом до доставки придбаної продукції замовнику. У виняткових випадках Альянс Ейр може піти назустріч клієнтові і погодитися на інші умови співпраці. У такі моменти все обговорюється індивідуально до підписання угоди.

Для транспортування замовлених товарів використовуються компанії-перевізники. У момент оформлення замовлення клієнт має можливість вибрати доставщика, якщо в його місто доставка можлива декількома компаніями.

Детальніше про процес оформлення замовлення та доставки

Залишити заявку на підбір обладнання клієнт може в будь-який час – сервіс працює в режимі 24/7. Менеджери зв’язуються з тим, хто залишив заявку, за його контактними даними в зазначений час і обговорюють замовлення. При необхідності клієнт може отримати консультацію про обладнання – абсолютно безкоштовно.

У заявці необхідно відобразити:

 • контактні дані;
 • місто, в який потрібна поставка;
 • чіткі вимоги до продукції, що замовляється техніці – потужність, кількість, найменування обладнання, його виробника.

Після вивчення описаної в заявці інформації менеджер зв’язується з заводом, який випускає запитану техніку, і уточнює, чи є вона на складі в необхідній кількості. Це необхідно для визначення меж термінів поставки. При наявності всіх товарів в потрібній кількості на складі він буде відвантажено відразу ж, при нестачі доведеться почекати, поки завод випустить відсутні товари.

Обробка заявки проводиться без вихідних в робочий час. Уточнити рамки роботи Альянс Ейр можна прямо на сайті.

Доставка замовленої продукції в Чернігів має такі особливості:

 • тривалість поставки залежить від вимог, що пред’являються до продукції, що замовляється апаратурі. Точні терміни по кожному замовленню обговорюються з замовником перед підписанням договору;
 • при наявності готової техніки відвантаження проводиться в день замовлення;
 • вартість доставки розраховується в день обробки заявки;
 • при отриманні товару особа, якій це було доручено, повинна пред’явити посвідчення особи і довіреність на виконання відповідних дій.

Працівники компанії Альянс Ейр готові зробити все, що потрібно для комфортного співпраці.

  Безкоштовна консультація та підбір обладнання