Теплові насоси та чилери в Черкасах

Компанія Альянс Ейр – це широкий вибір якісного кліматичного обладнання для вашого комфорту. На нашому сайті ви можете замовити ефективні і надійні руфтопи, теплові насоси, чилери і інше технічне оснащення від провідних європейських брендів. Усі види обладнання відрізняються відмінними експлуатаційними характеристиками, оскільки відповідають необхідним стандартам і нормам світового рівня. Якість товару підтверджено ліцензіями, сертифікатами і реальними відгуками.
Альянс Ейр надає кращу продукцію на ринку з 2013 року. Сьогодні ви можете замовити оснащення з доставкою в місто Черкаси великими і дрібними партіями, а оплатити замовлення кращим для вас способом. Можлива відвантаження зі складу в день оформлення замовлення.

Види товарів Альянс Ейр

Компанія пропонує новим і постійним клієнтам такі види кліматичної техніки:

 • руфтопи;
 • системи вентиляції;
 • системи холодопостачання;
 • теплові насоси;
 • фанкойли;
 • кондиціонуючі системи;
 • автоматичне керування і диспетчеризацію;
 • припливно-витяжні установки.

Кліматична техніка від Альянс Ейр широко використовується на різних видах об’єктів – побутові, комерційні, промислові. Все обладнання поставляється безпосередньо з європейських складів відомих брендів. Продукція сертифікована, є вся необхідна документація. Усі види обладнання представлені в каталозі сайту із зазначенням детальних характеристик.
Крім поставок якісної техніки, наша компанія здійснює послуги з вибору кліматичних систем, а також консультування по встановленню обладнання, підключення та ведення в експлуатацію. Якщо вам потрібно повністю оновити стару кліматичну систему або поліпшити якість роботи діючої технічної бази, наші консультанти допоможуть підібрати техніку, яка окупиться в максимально короткі терміни, підвищивши ефективність Вашого бізнесу.

Топ-5 причин звернутися до нас:

 • Великий вибір сучасного кліматичного і вентиляційного обладнання високої якості;
 • досвід на ринку – ведемо свою діяльність з 2013 року;
 • кваліфіковані фахівці в штаті компанії, досвід роботи більшості співробітників – 10-15 років;
 • наявність необхідної документації, яка підтверджує якість послуг;
 • оптимальне співвідношення доступних цін і європейської якості.

Компанія Альянс Ейр займається виключно оптовими продажами. Доставка промислового кліматичного обладнання в Черкаси здійснюється безпосередньо зі складів в Італії, Зверніть увагу, що фірма не здійснює установку і подальше обслуговування техніки – цю роботу виконують фахівці відповідного профілю – будівельні та сервісно-монтажні компанії, більшість яких і є нашими клієнтами.

Безпечна доставка в Черкаси

Терміни доставки кліматичної техніки Альянс Ейр в Черкаси обумовлюються індивідуально і можуть залежати від таких факторів, як виробник, тип обладнання і обсяг поставок.Компанія надає докладні консультації по вибору техніки. Поради кваліфікованих фахівців допоможуть підібрати оснащення з оптимальними параметрами, які підходять для житлових будинків, магазинів, складів і офісів, виходячи з побажань і бюджету замовника.
Вартість обладнання і послуг з доставки розраховується менеджером попередньо, а потім узгоджується з клієнтом. Переважний тип оплати – безготівковий, проте компанія готова розглянути і інші варіанти при необхідності. З усіх питань звертайтеся до консультантів по номеру телефону або через онлайн чат.

  Безкоштовна консультація та підбір обладнання