Промислові припливно-витяжні агрегати в Білій Церкві

Мікроклімат в приміщеннях будівель – важливий чинник забезпечення нормальних умов для людей, які там, деякого обладнання. Встановивши систему клімат-контролю можна істотно збільшити ефективність функціонування різних об’єктів: офісів, адміністративних установ, комерційних, виробничих, громадських. Особливо важлива організація управління мікрокліматом в дошкільних установах, лікарнях.

Варіанти облаштування систем клімат-контролю на різних об’єктах

Управління мікрокліматом в приміщенні має на увазі використання різного обладнання, інженерних систем, за допомогою яких можна підвищувати / знижувати температуру, регулювати рівень вологості, здійснювати повітрообмін. Можливо виробництво та інших операцій, таких як багатоступенева фільтрація повітря, іонізація, антибактеріальна обробка.

Найпростіші сучасні види клімат-контролю – це посилання на спліт-системи. Так називаються агрегати, що складаються з двох роздільних блоків – зовнішнього, що монтується на фасадній частині будівлі, і внутрішнього. Практично всі спліт системи можуть функціонувати в двох режимах: літньому, при якому з приміщення відбирається теплова енергія, і зимовому, що передбачає акумуляцію розсіяного тепла із зовнішнього середовища. Ефективний режим обігріву в період міжсезоння, коли температура навколишнього середовища близька до нуля. Хоч сучасні кліматичні агрегати здатні опалювати приміщення і при сильних морозах (до -32 градусів і більше), чим нижче температура, тим менше енергоефективної буде система.

Варіантів організації таких схем кондиціонування кілька. У найпростішому випадку встановлюється один зовнішній і один внутрішній блок, який буває різного виконання: настінного, стельового, касетного і т. Д. У мультиспліт-системах можна задіяти велику кількість внутрішніх блоків, які підключаються до загального зовнішньому і можуть функціонувати як разом, так і окремо.

Мультизональні мікрокліматичні системи – найдосконаліший тип клімат-контролю, який використовується на великих об’єктах з великою кількістю окремих приміщень: в офісних центрах, навчальних, медичних, готельних закладах. В якості зовнішніх блоків в таких схемах використовуються дахові агрегати – руфтопи, VRF системи або чилери.

Популярні канальні схеми кондиціонування, в яких для подачі охолодженого або нагрітого повітря в потрібну зону великого приміщення або розподілу його за кількома окремих кімнатах використовуються повітроводи. Канальні системи часто поєднуються з комунікаціями припливно-витяжної вентиляції.

Будь-яке обладнання для цих і багатьох інших різновидів кліматичних систем в Білій Церкві поставить компанія «Альянс Ейр».

Переваги співпраці з «Альянс Ейр»

Компанія здійснює діяльність на ринку поставок комплектуючих для кліматичних систем різного рівня складності вже більше восьми років. За цей час вдалося налагодити прямі зв’язки з усіма потрібними виробниками даного устаткування.

Переваги підприємства:

  • Будучи дилерами багатьох вітчизняних і зарубіжних виробників, «Альянс Ейр» здатна запропонувати будь-які товари для систем клімат-контролю за безпрецедентно низькими цінами. А для постійних покупців і великих оптових передбачені суттєві знижки.
  • Фахівці компанії безкоштовно підберуть всі необхідні комплектуючі, допоможуть з вибором, підкажуть, які елементи вигідніше, ефективніше використовувати в кожному конкретному випадку.
  • Доставка по Білій Церкві та іншим населеним пунктам країни займає мінімальний час. Вартість цієї послуги обмовляється окремо, часто вона здійснюється для клієнта безкоштовно.

Якщо ви бажаєте отримати найякісніше кліматичне обладнання за ціною виробника, звертайтеся до послуг «Альянс Ейр».

    Безкоштовна консультація та підбір обладнання