Спліт-системи

Кондиціонери спліт-системи

pioneer - производитель кондиционеров

кондиціонер спліт-система pioneer fortis

Fortis

Інверторні кондиціонери серії Fortis поєднують в собі функціональність і надійність, забезпечуючи збільшений ресурс роботи системи. У даній серії досягнутий кращий на ринку діапазон робочих температур, високі стандарти по довжинах трас і перепаду висот. Також з’явилася функція дистанційного керування і контролю над роботою кондиціонера за допомогою wi-fi модуля. Енергоефективність класу А ++.
спліт-система pioneer artis

Artis

Кондиціонери серії Artis – гармонійне поєднання стильного дизайну, компактних розмірів і високих технічних характеристик.
Тихий режим роботи і ультранизьким рівень шуму – до 23дБ (А), поліпшена довжина трас і перепад висот – все це вдало поєднано в новій серії.
Блоки відрізняються високою надійністю використовуваних компонентів.

Спліт-системи для офісних і промислових приміщень

На сьогоднішній день однією з найбільш затребуваних для побутового та офісного сегмента систем кондиціонування є спліт-система. Сучасні виробники пропонують безліч різновидів обладнання даного типу, яке відрізняється експлуатаційними характеристиками і особливостями установки.

Спліт-системи, які представлені сьогодні на ринку, успішно використовуються як для охолодження, так і для обігріву приміщень різної площі та призначення. Незначні недоліки, якщо вони є, з лишком перекриваються численними перевагами.

Основні види спліт-систем, особливості експлуатації

Систем кондиціонування, що відносяться до числа спліт-систем, об’єднуються тим, що складаються з двох блоків, один з яких розташовується зовні приміщення, а інший – всередині. Відмінності полягають у внутрішньому устрої.

Настінний кондиціонер

Система кондиціонування повітря настінного типу використовується в будинках і квартирах, хоча цілком придатна і для експлуатації в офісах, якщо мова йде про приміщеннях невеликої площі.

На ринку кліматичної техніки таких приладів представлено досить багато, завдяки чому будь-який покупець зможе зробити вибір, виходячи зі своїх потреб. Коштує таке обладнання відносно недорого, в залежності від торгової марки можна підібрати відповідний прилад, виходячи з того бюджету, який є у розпорядженні покупець. Ніяких незручностей в процесі експлуатації спліт-системи настінного типу домочадцям не доставляють завдяки практично повній відсутності шуму. У нічний час можна встановити спеціальний режим, що зберігає електроенергію. Єдиним недоліком використання подібних приладів є складність установки, для монтажу краще залучити фахівців. Які виконають всі роботи по правилам.

Спліт-системи канального типу

Для офісу та великогабаритних квартир більше підійде канальна спліт-система, яка одночасно може використовуватися для охолодження п’яти приміщень. Установка такого приладу здійснює під підвісною стелею, завдяки чому внутрішній блок кондиціонера добре ховається. Спеціальна система повітроводів поширює по кімнатах холодне повітря. Достатньо всього 10 см стельового простору для того, щоб встановити подібний повітропровід, або зовсім організувати забір повітря з вулиці, для чого мультизональна система кондиціонування оснащується додатковими патрубками. Єдиний недолік такого обладнання – неможливість підібрати температурний режим для кожного приміщення в будинку.

Касетні кондиціонери

Спліт-системи касетного типу призначені для установки там, де систематично збирається велика кількість людей. Саме тому їх активно використовують в місцях громадського користування. Оперативне охолодження приміщень значних габаритів забезпечується завдяки установці касетної системи під стелею, всі комунікації також можна заховати за ним. Коштує таке обладнання дорожче, ніж аналогічне канальне або настінне, однак і ефективність воно демонструє більш високу.

Спліт-системи стельового і підлогового типу

Кондиціонери даного типу призначені для установки в приміщеннях значної площі, де підвісні стелі відсутні і інші кліматичні прилади неможливі для установки з яких-небудь причин. Такий варіант є ідеальним для тих приміщень, які характеризуються присутністю значних площ скління.

Колонні кондиціонери

Колонні спліт-системи призначені для експлуатації будівель з великого площею, де установка іншого кліматичного обладнання неможлива. Такий прилад здатний поставляти великий обсяг охолодженого повітря дуже швидко, охолоджуючи приміщення і надаючи можливість регулювати температуру. Єдиний мінус системи – необхідність наявності достатнього простору через значних габаритів.

Перед тим, як придбати ту чи іншу спліт-систему, необхідно ретельно вивчити її технічні характеристики і підібрати саме той варіант, який підійде по всіх параметрах. В першу чергу слід враховувати площу того приміщення, в якому має бути установка кондиціонера, в іншому випадку охолодження може бути недостатнім.

Ви завжди можете вибрати підходящий варіант на нашому сайті або звернутися до наших фахівців, які підберуть Вам кращий варіант за вигідною ціною.

Замовити консультацію або прайс