Системи кондиціонування

Промислові системи кондиціювання

Логотип Thermocoldlogo maxa
pioneer - производитель кондиционеров

  Безкоштовна консультація та підбір обладнання


  Системи кондиціонування повітря для комерційних і промислових приміщень

  Спеціалізовані спліт-системи та обладнання для кондиціювання VRF на даний момент вважаються найдосконалішими серед обладнання, призначеного для кондиціонування приміщень. За допомогою такої техніки можна забезпечити достатньо ефективне обслуговування будівель значних площ. До подібної техніки пред’являються найвищі вимоги як на етапі виробництва, так і в процесі установки і експлуатації.

  Спліт-системи

  Примітивні моноблоки, що стали популярними близько півтора десятка років тому, встановлювалися раніше в багатьох будівлях. Принцип дії їх був досить простим: повітря проходило в одному напрямку, а тепло – в іншому. Одним із вагомих недоліків таких систем кондиціонування був монотонний і досить гучний шум, для боротьби з яким було створено спліт-системи. Моноблок в результаті був розділений на дві частини: внутрішню і зовнішню, остання, що створювала той самий шум, виносилася за межі будівлі, тоді як установка другого блоку здійснювалася безпосередньо в приміщенні. Однак межі дії таких моделей були досить обмежені, а повітря охолоджувався тільки в певних кімнатах.

  Мультизональні VRF системи

  Таке кліматичне обладнання було створено для того, щоб знизити вартість кондиціонування в цілому. Кожен подібний прилад складався з одного зовнішнього і декількох внутрішніх блоків, кількість яких досягало семи. Мультизональні пристрої забезпечували більш повноцінну регулювання кліматичних характеристик окремо для кожного приміщення, що раніше було неможливо.

  Використання VRF систем кондиціонування повітря дозволило зменшити до мінімуму кількість зовнішніх блоків, які не завжди гармонійно виглядали на фасадах будівель. Додатковою перевагою подібного обладнання стала підвищена потужність зовнішнього блоку, якої виявилося цілком достатньо для того, щоб забезпечити прохолодним свіжим повітрям відразу кілька кімнат. Площа їх може становити від 150 до кількох тисяч метрів, єдиним недоліком подібної системи кондиціонування і вентиляції є убогість тих кліматичних параметрів, які вона здатна забезпечити. Втім, цей мінус перекривається численними перевагами, серед яких найвагомішим є простота проектування, автоматизація систем вентиляції і кондиціонування повітря та установка при підвищеній енергоефективності та гнучкості використання.

  Такі системи досить надійні в експлуатації, навіть якщо в процесі роботи виникають будь-які несправності, то їх можна з легкістю усунути, звернувшись до спеціалізованого сервісного центру.

  Додатковими плюсами систем подібного типу є:

  • автономність роботи;
  • незалежність;
  • здатність до самоуправління.

  Завдяки перерахованим параметрам від технічного обслуговування промислових систем кондиціонування можна відмовитися зовсім, принаймні, від того, що виконується силами кваліфікованого персоналу. Використання подібних систем дозволяє забезпечувати підключення нових приміщень, що з фінансової точки зору досить зручно – блоки в цьому випадку додатково купуються в міру потреби. Купити систему кондиціонування, яка підходить за певними параметрами, можна дуже легко, звернувшись в спеціалізований магазин і попередньо проконсультувавшись зі спеціалістами.

  VRF системи кондиціонування для будинків

  Існує кілька способів кондиционировать цегляний будинок. Найпростіший і найбільш доступний – кондиціонування декількома спліт системами (кількість внутрішніх блоків буде відповідати зовнішнім). У цього способу є один єдиний мінус – велика кількість зовнішніх блоків, що відіб’ється на зовнішньому вигляді будівлі.

  Мультисплит система включає в себе один зовнішній і до 4-х внутрішніх блоків. Ця система на відміну від спліт-ситеми дозволяє частково розвантажити зовнішні стіни від безлічі зовнішніх блоків кондиціонерів. Мінус такої системи – несумісність роботи одного зовнішнього і більше 4-х внутрішніх блоків. Ця особливість пов’язана з технічними характеристиками зовнішнього блоку.

  Ще один мінус мультіспліт системи полягає у відсутності можливості задавати різну температуру на різних внутрішніх блоках, є лише можливість регулювати швидкість потоку повітря. Також обмежена довжина траси з холодоагентом не завжди дозволить розмістити внутрішні блоки в кімнатах, що знаходяться на значній відстані один від одного.

  Найбільш прийнятна система для великого цегляного будинку – мультизональна (VRV, VRF) система кондиціонування. VRV або VRF системи мають необхідний запас потужності для кондиціонування заміських будинків практично будь-якої площі. Дана система дозволяє встановити внутрішні блоки будь-якого різновиду (настінний, напольно-стельовий, канальний, касетний), необхідної потужності і на потрібній відстані між собою.

  Трехтрубного VRV і VRF системи можуть працювати в неузгоджені режимі – один блоки працюють на тепло, інші на холод. Ця функція буде дуже корисна при використанні кондиціонера в технічному приміщенні, де знаходиться обладнання, при роботі якого виділяється багато тепла. Таке приміщення вимагає охолодження круглий рік. Але в міжсезоння, коли Вам потрібно використовувати кондиціонер для опалення кімнат, внутрішній блок, що знаходиться в технічному приміщенні, зможе продовжити роботу в режимі охолодження.

  Мультизональні системи найбільш надійні й економні. У порівнянні з спліт системами дана система дозволяє економити до 50% електроенергії. Мінусом цієї системи є її відносно дорога ціна обладнання та монтажних робіт. Але така система окупить себе за 2-3 роки постійного використання завдяки своїй економічності на відміну від сплати та мультіспліт систем.

  Продумати правильну систему кондиціонування для будинку, підібрати і поставити необхідне обладнання Вам допоможуть фахівці компанії Альянс Ейр.

  Замовити консультацію